Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A második mensim után egyből...

A második mensim után egyből jönni fog a harmadik?

Figyelt kérdés
Hány napnak kell kimaradni? vagy akár hónapok is kimaradhatnak?
2015. okt. 30. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Valaszodra válaszolok igen a masodik utan a harmadik jon. 😅 na a viccet felre teve nem tudhatod pontosan hany nap vagy honap akar fel ev is kimaradhat.
2015. okt. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Alltalaban 28-30 nap szokott lenni a ciklus, de mivel meg fejlodik alakul a szervezeted, ez csak a harmadik lesz ahogy irod, lehet hogy nem allt meg be a rendes ciklus. Az is jelemzo lehet, hogy az elso es a masodik kozott mennyi ido volt. Igen, eleinte meg nem teljesen szabalyos a ciklus, Alltalaban.
2015. okt. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Első és a második között 1 hónap:)
2015. okt. 30. 20:54
 4/8 anonim ***** válasza:

Nálam 2 év maradt ki, remélem, Nálad nem lesz ennyi. :D Bár én nagyon örültem neki. :P

19L

2015. okt. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát én úristen mit nem adnék két év kimaradásért. akár 2hónapért is.
2015. okt. 30. 21:01
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagy valószínűséggel rendszeresen fog jönni.
2015. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akkor max. hány nap fog kimaradni?
2015. okt. 30. 22:30
 8/8 anonim ***** válasza:
Mégis honnan a frászból tudjuk?! Ezt senki nem tudja. Lehet, hogy 28 napra megjön, lehet, hogy késik 8 hónapot. Majd meglátod.
2015. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!