Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti a mindennapi fürdésnél...

Ti a mindennapi fürdésnél kívül-belül megmossátok a női nemiszerveteket?

Figyelt kérdés
Biztos furán hangzik ez a kérdés,de én minden nap belül is kimosom,mert félek,hogy büdös lesz. Főleg,amikor együtt vagyunk a párommal,mert ha az anyag bent marad,annak szaga is van. Viszont van egy olyan problémám,hogy hiába gondolok a szexre és hiába akarom is, elég nehezen nedvesedik be. Ezt esetleg okozhatja az.hogy én azzal,hogy kimosom, felborítom az egyensúlyát? Vagy a kettőnek semmi köze nincs egymáshoz? Ha nincs hozzá közé,akkor mit tehetek? 29/L
2015. nov. 3. 06:43
 1/7 anonim ***** válasza:
54%
29/L ?!
2015. nov. 3. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezen én is meglepődtem,hogy 29 évesen ennyit nem tudsz,ne haragudj.Igen,tönkreteszed a természetes hüvelyflórát,ha tusfürdős,vagy egyébb cuccokkal mosogatod belül.Használj intim lemosót,de azt se tedd belülre.Illetve van kimondottan intimzuhany és hüvelytabletta,de azokat sem ajánlják rendszeresen.Ha büdös,az fertőzés miatt van.Alap illata mindenkinek van.Én minden wc-zés után áttörlöm magam intim törlőkendővel.Szintén 29/N.
2015. nov. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az intim törlőkendővel csak kívülről törlöd meg? Akkor sem lesz nektek rossz szagú,ha bent marad a párotok cucca? Helyre tud állni ez magától,ha mától csak kívülről tisztítom? Ha nem mit csináljak? Ezzel nőgyógyászhoz menni tök cuki.
2015. nov. 3. 08:02
 4/7 A kérdező kommentje:
Bocs, tök cuki.
2015. nov. 3. 08:03
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja még annyit,hogy belül nem tusfürdővel mostam,hanem csak simán a fürdővízzel. De gondolom az sem jó.
2015. nov. 3. 08:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen kívülről.Sima vízzel is óvatosan.Most nem írom le,mi hogy csináljuk,mert nem ez a kérdés,de ha a párom cucca bennem maradna,akkor több lehetőség van.Mind úgy sem marad benn,egy része kifolyik,10-15 perc után elmennék tusolni,kiöblíteném,aztán tisztasági betét,reggel újra zuhany.Vagy nem menne mindig belém.Ha ez téged zavar,akkor élvezzen máshová.
2015. nov. 3. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
párom cucca:DD
2015. nov. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!