Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon sok fehérfolyám van....

Nagyon sok fehérfolyám van. Ez normális?

Figyelt kérdés
Már 1 és fél éve van ,de már 3 napja annyi jön,hogy a tisztasági betétem átázik és picit a bugyim is. Ez normális hogy ennyi jön? Válaszokat előre köszönöm.:)

2015. nov. 4. 15:21
1 2
 1/14 Sziszka170 válasza:
Nem minél hamarabb menny el orvoshoz mert ez lehet akármilyen fertőzéstől baktériumtól hormon zavartól is,főleg ha régóta van,akkor meg pláne mert okozhatnak különböző problémákat ami akár maradandó is lehet.
2015. nov. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Hát nálam a tisztasági azért szokta bírni, de tény hogy vannak napok amikor nagyon sok. Szerintem evvel nincs baj, de elmehetsz orvoshoz ha biztosra a akarsz menni.
2015. nov. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem vérzés előtti napokban van sok, de közel sem ennyi. Ez már semmiképpen sem normális.
2015. nov. 4. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Várj pár napot hogy a folyásod csökken e,ha nem gyermek gyógyászt keressetek.


Gondolom még általános iskolás vagy.Keresetek gyermek gyógyászt,lehetőkeg női orvost,előtte alul nem annyira kekllemetlen levetkőzni(nadrágot,bugyit kell levenni,zokni maradhat,néha jobb hosszú felsőt felvenni,mert az takar picit),ő majd egy pálcikával mintát vesz a hüvelyből.Nem fáj.


Mivel annyira kicsi már nem lehetsz ezért anyud vizsgálat alatt vagy ne legyen ott,vagy forduljon el addig.

2015. nov. 4. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Csak mamám van ezt hogy mondjam el? Még nem világosított fel.

És ez csak 3 napja van. De szóval akkor vagy hamarosan megjön a menstruációm vagy fertőzések van? 11\lány vagyok.

2015. nov. 4. 20:24
 6/14 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek!!! Ilyen témában nagyon kétségbe szoktam esni! Majdnem már sírok izgalmamban! 😢
2015. nov. 4. 20:28
 7/14 A kérdező kommentje:
Amúgy elnézést,de azért a tisztágibetétem nem szokott átázni és a bugyim sem. Csak a tisztasáim nagyon olyan szokott lenni.
2015. nov. 4. 20:30
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom,hogy kicsit túloztam. Nagyon szégyenlem magam. ☹
2015. nov. 4. 20:32
 9/14 A kérdező kommentje:

Ja és holnap leszek (csüt.) 12 éves ugyhogy módosítok.

12\lány 😁

2015. nov. 4. 20:36
 10/14 anonim ***** válasza:
Akkor avval nincs semmi baj, teljesen normális. Így tisztul a hüvely, mindenkinek van. Menstruációdhoz (szóval nincs ilyen hogy innentől kezdve 2 hónap és megjön) nem túl sok köze van, csak elindultál a "nagylánnyá" válás útján. Az hogy most több szerintem csak azt jelenti, hogy közelebb kerültél hozzá.
2015. nov. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!