Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Betétet használok, és van...

Betétet használok, és van amikor annyira megvan hogy fürödni se tudok annyira vérzek?!

Figyelt kérdés
anyukám mondta amikor megjött először,hogy ne fürödjek ha nagyon megvan mert mégjobban megjön..de én 2naponta fürdök..de fürdés után is rendesen büdös vagyok ugyanúgy:S (egyébként ha nincs meg akkor reggel este fürdök) Most mit csináljak? kezd idegesíteni hogy ha megjön akkor mindíg büdös vagyok:S:S 13/L
2010. márc. 18. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nagyon fontos a tisztálkodás. Mikor megvan nem nagyon ajánlatos fürdeni, a tusolás higiénikusabb. Én így is úgy is naponta kétszer tusolok, ha pedig napközben is zavar, mikor betétet cserélsz használj törlőkendőt. Én babáknak valót használok és nagyon jó szerintem.
2010. márc. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menzesz alatt nem egészséges a fürdés, mert millió fertőzést össze lehet szedni. Zuhanyozni szabad és azt nyugodtan lehet minden nap akár többször is.

Egyébként a fürdés sem befolyásolja a menzesz mennyiségét és lefolyását.

2010. márc. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Zuhanyozz le naponta kétszer, akkor nem leszel büdös. A kádfürdőt meg felejtsd el, amíg menstruálsz.
2010. márc. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is zuhanyozz menzesz alatt is reggel-este, ahogy szoktál. Reggel azért, hogy mégis frissebbnek érezd magad suliba menet, és ami éjjel megalvadt vér az lejöjjön. Fontos nagyon ilyenkor is a tisztálkodás, sőt talán még fontosabb. Anyukádnak annyiban van igaza hogy ha nagyon meleg a víz akkor utána kicsit jobban folysz, de az egyébként is kijönne, akkor nem mindegy hogy mikor? Úgyhogy zuhanyozz nyugodtan kétszer is, akkor biztos nem fogod koszosnak és büdösnek érezni magad.
2010. márc. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!