Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pár napja állandóan hányingere...

Pár napja állandóan hányingerem van, szédülök, fáj a gyomrom. Vajon a járvány tünetei ezek?

Figyelt kérdés
Van aki szerint terhes vagyok, de remélhetőleg nem, hiszen egy éve fogamzásgátlót szedek, és épp most menstruálok, és a menszeszem sem másabb semmiben sem, mint máskor...
2010. márc. 18. 20:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Most annyi baci, vírus kering a levegőben, bármelyiket elkaphattad. Van aki könnyebben átvészeli, van akit jól megkínoz, én csak ennyit tudok neked írni. Egyél 1000 mmg C vitamint!
2010. márc. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szóval akkor szerinted is baci?

De ugye baba nem lehet?

2010. márc. 18. 21:17
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha a baba is lehetséges akkor a legcélszerűbb lenne egy tesztet venni ha késik a mensid! De tegnap óta nekem is hasmenésem van és hányok is én azt hallottam, hogy most ez egy járvány!
2010. márc. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

De szerintem nem lehetséges, fogamzásgátlót szedek, és épp most menstruálok, pontosan megjött meg minden...

Csak egyik ismerősöm ültette a bogarat a fülembe, és csak azért kérdeztem.

2010. márc. 19. 12:08
 5/6 anonim ***** válasza:
2-ik válaszoló vagyok igen de hallottunk már olyat, h valaki fogamzásgátló mellett esett teherbe persze nem ijesztgetni akarlak én úgy gondolom ez egy vírus lesz nálam tegnap kezdődött ma már nincs hasmenésem, de elég gyengének érzem magam néha szédülök meg hányingerem is van! Terhes pedig nem vagyok!
2010. márc. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gratuláljunk a 2 újdonsült kismamának ! :)
2010. márc. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!