Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormonszint vizsgálat?

ChibiAnimeFan14 kérdése:

Hormonszint vizsgálat?

Figyelt kérdés

Mondja el nekem valaki ( részletesen ) , hogy hogyan is zajlik a hormonszint vizsgálat!

Nagyon félek és ideges vagyok mert még sose voltam nőgyógyásznál! Arra vagyok leginkább kíváncsi, hogy megvizsgál e , hogy ha még szűz vagyok.

Előre köszönöm a válaszokat!

16/L



#nőgyogyasz #hormonszint vizsgálat
2015. nov. 5. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Hormonvizsgálathoz el küld vérvételre te pedig visszamész a lelettel, és igen ,megvizsgàl.Énis szűzként voltam előszöl és megvizsgált.
2015. nov. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Úristen.... ._. XDD

Köszönöm hogy írtál ^^

2015. nov. 6. 00:40
 3/7 A kérdező kommentje:
És ha én nem akarom , hogy megvizsgáljon? Kötelező vagy mi a fene? :DD mármint..nem mondhatom neki, hogy én nem szeretném ? :)
2015. nov. 6. 00:46
 4/7 anonim ***** válasza:
Minek mész hozzá, ha nem akarsz vizsgálatot?
2015. nov. 6. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mivel először szerintem nem árt a vizsgálat, viszont azt nem tudom hogy lehet e csak hormonvizsgálat miatt menni
2015. nov. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hormonszinteket vérből néznek, tehát ahhoz vérvétel kell. Az a panaszaidtól függ, hogy kell-e nőgyógyászati vizsgálat vagy sem. Miért mész dokihoz, mi a panaszod?
2015. nov. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A háziorvosom mondta , hogy menjek hormonszint vizsgálatra és azt a nőgyógyásznál kell ugye.

Ennyi :""D Nincs nőgyógyászati panaszom csak hormonszint vizsgálatra kell mennem. Semmi több :D akkor így megvizsgál majd? Jaaa és most sajnos megjött a havi. Így nem nézhet meg, nem?

Nagyon tapasztalatlan vagyok ilyen téren szóval...légyszi segítsetek :)

2015. nov. 7. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!