Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem jött meg azelső...

Még nem jött meg azelső menstruációm, de már néha használok tampont, ez baj?

Figyelt kérdés
már több mint két éve megvan a fehér folyásom és mostanában már nagyon erős és kiakartam próbálni a tampont és mióta egyszer kipróbáltam csak azt használok de még nem jött meg

#menstruáció #tampon lányok
2015. nov. 5. 21:36
 1/7 anonim válasza:
90%
Ne használd,ha meg nem jött meg akkor meg főleg ne. DE utánna sem kellene még szerintem,bár nem tudom hány éves vagy de gondolom még fiatal. Az hogy csak úgy használod nagyon nagy butaság és veszélyes is lehet.
2015. nov. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 piriiiii ***** válasza:
100%

Milyen csak azt használsz? De mikor? Mármint folyamatosan, minden nap van benned tampon?

Az durva szerintem. Akkor is az lenne, ha már menstruálnál egy ideje. Miért használsz tampont? Azért a fehér folyás nem olyan, mint a menstruáció, és így a tampon még felsértheti a hüvelyed falát. A tampon nem erre való. Inkább betétet tegyél be.

2015. nov. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem minden nap azt hasznalok csak neha meg amikor uszni megyek. Es extra mimi tampon ugyh nem sert fel
2015. nov. 5. 21:46
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintetek egyébként mikorra várható a menstruációm? Már több mint 3 éve van folyásom.majdnem 4. Most szamoltam ki. Mar no a mellem szoros is mar.. Ertitek.
2015. nov. 5. 21:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ne használj tampont, csak ha vér jön belőled. Egészségügyi szempontból így nagyon nem egészséges. Úszáshoz mi a fenének, ha nincs meg a mensid?!
2015. nov. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
??? Nem egészséges egyáltalán, ha nem mensizel, szárítja a nyálkahártyát...
2015. nov. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De még mindig nem tudjuk, mennyi idős vagy. Ha már elmúltál 16, és nem jött meg, FELTÉTLENÜL menj orvoshoz.
2015. dec. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!