Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jó reggelt! Vagy jobbat mint...

Jó reggelt! Vagy jobbat mint nekem.1 eve szenvedek egy problemával, intim szőrtelenítéskor hajlamos 1 szőrszál néha a csiklómba menni. Mit csinaljak?

Figyelt kérdés

nagyon nagyon szúr, főleg ha farmert kell felvennem vagy ha hirtelen mozdulatot csinalok. Most megint megtörtént.

Volt már valakinek hasonló problémája? hogyan szedte ki? mert én már bekattanok tőle..fájdalmas mert érzékeny ott..

poénkodást nem kérek köszönöm!


22/L



2015. nov. 7. 08:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Szőrtelenítés után intim törlőkendővel alaposan töröld meg, tisztítsd meg a szőrtelenített területet az esetlegesen ott marad szőrtől, vagy langyos vízzel tisztálkodj (intim lemosót, vagy tusfürdőt azért nem írok, mert érzékeny bőrre, főleg szőrtelenítés után nem ajánlott).
2015. nov. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ez oké, de nem érted a most fennálló problémám szerintem:/

Egy szőrszál a csiklómnál ragadt és sehogy nem jön ki, sok mozdulatnal megszúr belűl és kibirhatatlan az érzete..

Arra gondoltam hogy amint kiszedtem(ez van hogy 2 hét és addig szenvedek) elmegyek intim gyantaztatni csak az is elég fájdalmas dolog.

2015. nov. 7. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:
34%
Többek között ezért is egészségtelen a borotválás ott lent.
2015. nov. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor maradj csubakka utolsó.

Kérdező. Tükörrel meg kell nézni szőrtelenítés után, hogy minden szőrszál kiment-e. A csiklóból szemöldökcsipesszel vedd ki, ha kilóg, ha nem, akkor zuhannyal át kell mosni óvatosan úgy, hogy hátrahúzod a bőrt.

2015. nov. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
hat ezaz, hogy most nem log ki a szorszalbol egy kicsi resz se..es a csiklomhoz hozzaerni sem birok mert megmozditom es egybol szurja a borom belul..
2015. nov. 9. 00:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Látszik valami kívülről, ha elhúzod a bőrt? Csak azért, mert egy szőrszálat el lehet távolítania csiklóról. Nem vágtad meg magad?
2015. nov. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Szemoldok csipesszel konnyen megoldhato

De ha ennyire rossz menj el nogyogyaszhoz nehogy nagyobb baj legyen

2015. nov. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nagyon aranyosak vagytok hogy nem csinaltatok belole viccet!

nem vagtam meg, kb 2 honapja volt hasonlo eset, konnyen megoldottam, szemoldokcsipesszel kiszedtem mert kilatszott, most azonban nem:s de majdcsak kijjebb csuszik, nem? furdeskor is probalkozom, hatha..: )

2015. nov. 10. 07:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!