Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tegyek, ha a nőgyógyász...

Mit tegyek, ha a nőgyógyász "nem lát semmit", de én meg érzem, hogy ott van?

Figyelt kérdés

egy hónapja küzdök condylómával (nemiszervi szemölcs) 1 hete voltam utoljára orvosnál, azt mondta, nem lát már kinövéseket, meggyógyultam. Szerinte. De akkor pedig még nagyon jól láthatóan volt még pár a hüvelyemben (tükörrel+telefonnal néztem meg), azokat ecsetelgettem, elmúltak. Viszont ha benyúlok érzem, hogy van még 2-3 kb kölesnél kisebb nagyságú szemölcs, de csak kézzel érzem, mivel annyira belül van, h nem látom.


Majd a héten szándékozok megint visszamenni orvoshoz (holott azt mondta, hogy 3 hét múlva menjek kontrollra), de mi van, ha azt megint mondja, hogy nem látja?


2015. nov. 8. 13:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én ebben a helyzetben másik orvoshoz kérnék időpontot.
2015. nov. 8. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Menj máshoz!

Eleve nem magadnak kellene ecsetelned, hanem az orvosnak.

A kiadott ecsetelő gyengébb, mint amit a rendelőben használnának, illetve te nem is látod, hogy pontosan hol kell (az ép nyálkahártyára nem szabadna kenni, mert felmarja).

2015. nov. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1 hete beecsetelte volna, viszont nekem kellett vinni az ecsetelőt....


Ez SZTK egyebkent. Nem magán.nincs arra penzem.

2015. nov. 8. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!