Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit mondjak a nőgyógyásznak?

ChibiAnimeFan14 kérdése:

Mit mondjak a nőgyógyásznak?

Figyelt kérdés

Hahó! ^^ Nos..még sose voltam nőgyógyásznál. 16 éves vagyok és még nem voltam fiúval de önkielégítést végeztem már. Mit mondjak a dokinak ha megkérdi, hogy szűz vagyok e még?

Vagy mondjam neki, hogy még nem voltam senkivel de önkielégítést végeztem már? Vagy ehhez neki semmi köze? HELP!! Nagyon félek és izgulok is :((

Válaszokat előre kösziiii <3



2015. nov. 6. 01:36
 1/8 anonim ***** válasza:
45%
Szerinted?
2015. nov. 6. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem használtál segédeszközt az önkielégítéshez,akkor nem valószínű,hogy átszakadt a szűzhártyád,maximum kitágult valamennyire.Az esetben,ha rákérdezne,egyszerűen mondd azt,hogy nem voltál még fiúval.Amennyiben ki vagy picit tágulva,vagy netán át is szakadt,és tudja,hogy nem szexeltél,abból leesik neki,hogy mitől lett olyan.:)) Nem kell izgulni,hamar túlesel rajta.
2015. nov. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Most bocsáss meg, nem le akarlak szólni de pont azért tettem fel a kérdést mert nem tudom. Nagyon félek , konkrétan rettegek. És azt hittem, hogy azért lesz itt egy-két kedves ember akik megértik majd a problémámat és normális , hasznavehető választ adnak.

Kérem azokat akik esetleg még a válaszadásban gondolkoznak, hogy azt érthetően és hasznavehetően tegyék. Nagyon szépen köszönöm :))

2015. nov. 6. 01:59
 4/8 A kérdező kommentje:
Második válaszadó, köszönöm szépen !!!!
2015. nov. 6. 02:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Az igazat: szűz vagy. Nem kell túlragozni.

Nem a szűzhártyád miatt érdeklődik. Azért kérdezi, hogy mivel vizsgálhat (kézzel, eszközzel). Azért, hogy tartani kell-e nemi betegségtől, terhességtől. Illetve azért, hogy foglalkozzon-e a fogamzásgátlás kérdésével.

Tudja minden nőgyógyász, hogy a szűzhártya nem csak szextől tágulhat, repedhet (mert nem lyukad, hisz eleve lyukas): lehet tampon és egyéb is.

2015. nov. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Dehogyis kell neki mondani, hogy önkielégítést végeztél már!

Nem voltál még sohasem fiúval és termászetesen szűz vagy még. Javaslom hogy női orvost keress első vizsgálatodra.

Valami komolyabb bajod van?

2015. nov. 6. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom...

Akkor vagy szűz, ha még nem szexeltél. Az más kérdés, hogy szűzhártyád van-e, mert gyakran sporttól is átszakad. Annyit mondasz, hogy szűz vagy, és kész. Elég éretlen vagy.

19L

2015. nov. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Természetesen szűz vagy még. Valami bajod van, azért akarsz menni? Szerintem női orvoshoz menj elsőre, mert azért könnyebb elötte beterpeszteni mint egy ffi elött.
2015. nov. 8. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!