Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem tudok székelni. Mit tehetnék?

Nem tudok székelni. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
egy ideje nagyon fáj a lyukam, és wc-zéskor véres volt a székletem, jelenleg 5 napja nincs semmi. Nem azért nem tudok mert nincs mennyiség, sőt, nagyon kellene, de amikor jönne ki, iszonyatosan szúr ég és fáj és mégsem tudom inkább visszahúzom.
2015. nov. 8. 16:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%
ráharapsz egy vécépapír gurigára és nyomsz, aztán meg beutalót kérsz a proktológiára és kezelteted az aranyeredet.
2015. nov. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
51%
A visszahúzás a legbutább dolog amit tehetsz. Annak úgy is ki kell jönnie. Minél később annál fájdalmasabb!Próbálj meg rostosabb kajákat enni sok folyadékkal. Ha ki jön /biztos most is véresen / akkor kamillateába ülj . Mindig WC használat után mosd meg kamillával, Lényeg az, hogy ne legyen kemény és tartsd tisztán !
2015. nov. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 B.Ági ***** válasza:
63%
Jól kiszúrtál magaddal!!! 5 nap az baromi nagy idő! Jól belédsült! Gyanítom, hogy orvosi ellátás lesz a vége.
2015. nov. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Azért ne idedj meg !!!! Vegyél a gyógyszertárba glicerinkúpot és az megoldja, de ne halogasd !!!!!!
2015. nov. 8. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
" ijedj "
2015. nov. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha tényleg már 5 napja nem jön ki semmi, akkor azonnal menj el orvoshoz, mert komoly baj lehet belőle.
2015. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne húzd vissza. Egyél lekvárt, igyál kávét, könnyebben ki fog jönni.
2015. nov. 8. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Glicerin kúp, vagy beöntés segíthet ha már ilyen régen nem volt.
2015. nov. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Vegyél Levolacot, még a 2.5 éves lányomnak is segített :)
2015. nov. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

2-es vagyok.

Úgy szeretném, ha megírnák azok akik lepontoztak,hogy miért. Amit leírtam tapasztalat alapján tettem. Nekem ez bevált. Kedves lepontozók azt hiszem, hogy nem egy lakásban lakunk, miért hitetlenkedtek ?

2015. nov. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!