Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van és hogy tudnám...

Mitől van és hogy tudnám csillapítani?

Figyelt kérdés
Egy ideje kb 2-3 hete az utolsó kúp felhasználása után kezdődött a vizelés végén kellemetlen érzetem volt. Próbáltam sok víz ivasaval kiűzni de végül orvoshoz mentem ahol felírt gyógyszert nevigramont. Nem ereztem hogy javulna ezert tőzeg áfonya kapszulát kezdtem szedni, sajnos miután nevigeamont abba hagytam egy napra rá elkezdett a holyagom pangani mintha allandoan pisilnem kene es a jobb oldali vesém fáj. Hiaba szedem a tőzeg áfonya kapszulát nem jobb. Mivel csillapithatnam ezt az ingert? Es mitől lehet ez? Pénteken megnez a nőgyógyász de mar nem birom tovabb minden pillanatban pisilek akkor is ha nem is kene mert pang állandóan.

2015. nov. 9. 13:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Azzal tudnád csillapítani, hogy abbahagyod a tőzegáfonyát, és íratsz a háziorvossal minimum Monuralt vagy Cifrant, és beszeded.


A tőzegáfonya nem gyógyszer, az egy gyümölcs.


A nőgyógyász nem húgyúti szakember, menjél háziorvoshoz vagy urológushoz!!

2015. nov. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem nőgyógyászati gond okozta hogy 5 percenként pisiltem.
2015. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!