Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyszűkítő műtétet olyanokn...

Hüvelyszűkítő műtétet olyanoknak is csinálnak, akik még nem szültek?

Figyelt kérdés
Tág a hüvelyem, ha terpesztek bemegy a levegő, szex közben is telemegy levegővel, ami rettenetesen ciki, és a partner is jelezte, hogy tág vagyok. Fogalmam sincs mi lehet a probléma, hiszen fiatal vagyok, nem szültem, nemrég vesztettem el a szüzességemet is. Próbáltam az intim tornát, de semmi javulást nem tapasztalok. Nagyon rosszul érzem magam ez miatt, legszívesebben fejbe lőném magam.

2015. nov. 10. 18:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Napi 1 órát szoktam csinálni. Ez nem elég?

De ez tényleg nem a partner hibája, igaza van, mert úton-útfélen bemegy a levegő.

2015. nov. 10. 19:07
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha nem jól csinálod, akkor mindegy, hogy mennyi idő.
2015. nov. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Van könyvem, abból szoktam csinálni. Mit lehet ezen elrontani?
2015. nov. 10. 19:23
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Én sztk-ba jártam gyógytornászhoz intimtornát tanulni. Ő is mondta, hogy rengeteg nő neki áll könyvből, dvd-ből, de sokan rosszul csinálják, mert nem megfelelő nyomást gyakorolnak a megfelelő izmokra, nincs rendes bemelegítés és nem a nekik való gyakorlatokat csinálják, nem megfelelő ismétlés számmal, intenzitással stb. Pl én is jártam úgy a fenék körüli gyakorlatoknál, hogy begyakoroltuk, beépítette a napi gyakorlatsorba, de nem megfelelően csináltam, beletettem egy plusz préseslésszerű mozdulatot (én észre sem vettem), és ahelyett, hogy javult volna az aranyerem, bedurrant teljesen, én meg nem értettem, hogy mi van. Amikor 2 hét múlva kellett menni, és mondtam, hogy mi van, és ellenőrizte, hogy hogyan csinálom a gyakorlatot, akkor derült ki, hogy rosszul rögzült, így inkább bajt okoztam. De sikerült korrigálni. Tényleg leheletnyi különbség van sokszor a jó és a rossz gyakorlat között. A napi 1 óra pedig rengeteg!
2015. nov. 11. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Vannak ilyen bunkó pasik, akik így élik ki a dominanciahajlamukat.

Nekem is volt ilyen partnerem.

A mostani párom rendesen felizgat, nem csak használ az ágyban, mint az előző, aki csúfolt.

És láss csodát, a hüvelyem szorítja a péniszét, pedig kisebb és vékonyabb, mint az előzőnek volt.

Nem biztos, hogy venned van a hiba.

Én nem tornáztam semmit és sehogyan; egyszerűen a partner hozzáállásán múlt a dolog.

2015. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
De bennem van a hiba, mert állandóan bemegy a levegő ha lehajolok, gyertya állásban is stb.
2015. nov. 17. 14:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!