Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy fiú ismerősöm, aki...

Van egy fiú ismerősöm, aki nem tudom miért, de rosszakat állít rólam más ismerőseimnek, sőt még olyanoknak is, akiket nem is ismerek, csak látásból. Miért csinálhatja ezt? Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Az a legrosszabb, h sokan hisznek is neki. És ez rosszul esik, mert nem csináltam neki semmit sem. Nem is ismerjük annyira egymást. Meg ő nem tud rólam semmit. De am nem is tudom, h miket mondhat rólam. Csak abból gondolom, h ő van a dolog mögött, h ha valamelyik ismerősöm jóba lesz vele, akkor már nem is akar nekem köszönni, levegőnek néz. Miért?

2015. okt. 15. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy bunkó emberrel van dolgod... állj ki magadért és ne hagyd h rosszakat állítson rólad!!
2015. okt. 15. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Te lány vagy? Esetleg nem próbálkozott nálad és te utasítottad el? Mert akkor speciel ez is lehet a háttérben!

De végül is mindegy is, ha teljesen biztos vagy benne, hogy ő az, aki terjeszt rólad mindenfélét, akkor - ne durván, de - kérdezd meg tőle egyszer, hogy miért csinálja ezt, mert te úgy érzed, hogy semmi rosszat nem tettél ellene, úgyhogy megkérnéd, hogy fejezze be. Csak tényleg ne támadva, bunkón, hanem tök normálisan, intelligensen. Ha ő nem is lesz az, te tartsd meg a hidegvéred, aztán majd alakul. Először lehet, hogy elmérgesedik picit a helyzet, de ha nem foglalkozol vele utána, akkor egy idő után azért majdcsak megunja és leáll.

2015. okt. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja és ha épp úgy alakul, akkor kérd ki magadnak azokat, amiket állít rólad. Ne hagyd magad, egyetértek az első válaszolóval. De annyira mélyen ne is menj bele, mert akkor nem fogja abbahagyni, látni fogja, hogy törődsz a dologgal, és még jobban csinálni fogja. Ezért csak óvatosan. :)
2015. okt. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%

"Miért csinálhatja ezt?" Mit csináljak?

Ő tudhatja csak-----------> Beszélj vele.

2015. okt. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy barátnőm, aki mint kiderült, elmesélte nagy társaságban, miket írtam neki privát levelezésben. A dolog poénja, hogy csak egyetlen olyan ember volt ott, aki ismert engem, a többiek azt sem tudták, kiről van szó. Töröltem a francba.
2015. okt. 15. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tanácsokat!
2015. okt. 16. 19:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!