Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok nektek mennyi ideig...

Csajok nektek mennyi ideig tart a menstruációtok?

Figyelt kérdés
nekem 7 napig.. csak az érdekelne hogy gyakori hogy ilyen sokáig tart vagy csak velem cseszett ki velem ennyire isten és a ritkábbik csoportba tartozom .. csökkenhetnek még a napok? már 4 éve megvan de még mindig 7 nap .. vagy csak majd a fogamzásgátló módosít rajta? vagy még az se?
2015. nov. 11. 13:48
 1/9 anonim válasza:
Nekem 5nap :) nyugi normális, neked 7napig tart :) bnőmnek 8napig tart és megvan neki 6éve! Viszont még mindig jobbik eset mert eggyik ismim 2hetente menstrual mar vagy 5éve. Neki úgy állt be.
2015. nov. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem is 5 nap.

Normális, van akinek csak 2-3 nap, van akinek meg 6-7.


Viszont utolsó, szerintem az nem normális, hogy valaki kéthetente menstruál...

2015. nov. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
16-17 nap 2 menstruáció között normális?
2015. nov. 11. 14:08
 4/9 anonim ***** válasza:

nekem anno 5-6 erős nap volt. most 1,5 éve fogamzásgátlót szedek,így kb 3-4 nap, de az is olyan hogy egy tisztasági betét elég lenne naponta..de hát nyilván cserélem gyakrabban, ezzel csak arra céloztam hogy nemhogy rövidebb ideig van meg, a mennyisége is csökkent.

az orvos szerint normális, nem kell váltanom.

2015. nov. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4# vagyok

de csak azért ne kezdj el szedni szerintem gyógyszert,hogy rövidebb legyen.

persze tudom,hogy orvosok is felírják ilyen miatt, de ez max addig tart amíg szeded a gyógyszert..ha meg abba hagyod akkor jön majd minden..szóval én nem szedném a gyógyszert ha lenne más jó módszer amivel védekezhetnék

(Allergiás vagyok a gumióvszerre)

2015. nov. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Általában három napig tart, de ritkábban előfordul, hogy még a negyedik napig is elhúzódik.
2015. nov. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mikor elkezdtem mensizni akkor még 10-11 napig tartott, most már 7-8 év elteltével 5 napig, ritka esetben 6.
2015. nov. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Foggátlót szedek és 3-4 napig tart.
2015. nov. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem 2-3 napig tart hala egnek nem hosszu ido
2017. jún. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!