Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csajok! Ti nyáron menstruációt...

Csajok! Ti nyáron menstruációtok alatt hogy öltözködtök?

Figyelt kérdés

Elvileg ma jön meg, és nem tudom mit vegyek fel ilyen melegben - világos nadrágot nem merek, mert hátha megjön és akkor az úgy ciki, és nem érzem magam amúgy sem akkor "biztonságban". Fekete vagy sötét nadrágba meg belesülök :S Meg amúgy menstruáció alatt milyen nadrágot viseltek?:$

Köszi előre is a válaszokat!


2010. júl. 4. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Na ezt én is utálom. Még akkor is parázok hogy átázok-e ha tudom hogy nincs meg annyire mármint minimális a vérzésem:S Az utcán tök stresszbe vagyok és ilyenkor azthiszem mindenki figyel mert átáztam:S de sajnos hogy mit veszek fel ilyenkor nemtudok segiteni. de pl tampon plusz egy betét és olyan nadrág amiben ez nem látszik pl valami rövidnadrág ami buggyos vagy lengős.
2010. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
94%
Én általában térdnacikat hordok nyáron ha megvan akkor is:)Fehéret azért én sem veszek fel...De sima farmer térdnadrágot felveszek,tampon+tisztasági betét,és nem kell parázni:)
2010. júl. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
Én farmert hordok ilyenkor vagy igyekszem az első 1-2 napot itthon tölteni inkább.
2010. júl. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
92%
1 fehér szoknyám van, talán azt akkor nem hordom, de azon kívül minden ugyanaz.
2010. júl. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
94%
Farmer térdnadrág vagy sötét szoknya.
2010. júl. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
nekem nem olyan erős a vérzésem, ugyan azokat hordom, mint általában.szóval miniszoknya, egyberuha,ilyesmiket:)
2010. júl. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Utolsó válaszóló, nagyon irigyellek:) Mivel nekem sok a vérzésem, ezért felteszek egy super tampont, + egy vékony betétet, és ilyenkor nadrágot hordok inkább. Farmert, vagy valami sötétebbet.
2010. júl. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!