Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Csak normális válaszokat....

Csak normális válaszokat. Hüvelyfertőzés, orvos? Bocsi a hülye kérdésért

Figyelt kérdés

Már pár hónapja ég, szúr, viszket a hüvelyem. olvastam utána és nagy lehetőséggel valami fertőzésem vagy ilyesmim lehet. Használtam Canesten krémet és attól jobb lett egy kis időre mindig. Anya ajánlotta és azt mondta, ha nem múlik el ettől akkor elvisz orvoshoz. Na jó, nem múlt el és mondtam neki, hogy vigyen el. El is visz.

Na jó a kérdés: ha csak egy kicsit viszket, szúr, stb már a hüvelyem akkor se fog az orvos hülyének nézni?:S Vagy egyáltalán biztos hogy valami fertőzésem van? Félek, hogy mit fog mondani az orvos:S


2015. nov. 13. 19:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Dehogy fog hülyének nézni!
2015. nov. 13. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszönöm:)
2015. nov. 13. 20:06
 3/13 anonim ***** válasza:
Nem néz hülyének , de ha már canesten akkor canesten kombit kellett volna hüvelykapszulával...3 nap alatt rendbecsapta volna. Mostmár ha eltelt ennyi idő akkor lehet az se segítene de az orvos semmiképp nem fog kinevetni, kenetet vesz és felír valamit.
2015. nov. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
a hüvelykúpra gondoltal? hát nem hiszem hogy azt mertem volna hasznalni:S
2015. nov. 13. 20:11
 5/13 anonim ***** válasza:

Pedig muszáj lesz, mert a hüvelyedben is van fertőzés, nem csak kívül. Máshogy nem múlik el. Egyébként ezzel egy hetet sem kéne várni, hanem sprintelni a dokihoz. Hónapokig fertőzésed van, és csak krémmel kenegeted, hátha jobb lesz?!

19L

2015. nov. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
46%
Attól függ hány éves, ha még kicsi, várjunk a kúppal. Majd amit az orvos mond.
2015. nov. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A Canesten nem mindenre hat. Akkor sem, ha Combi.

Nekem pl. azon kívül, hogy véresre marta a hüvelyemet a hüvelytablettája, a fertőzésemet nem szüntette meg.


Végül a KlionD vágott helyre, ami nem mart szét, és meg is szüntette a fertőzést.

2015. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Nem fog hülyének nézni. Azért mész, mert panaszod van, és segítségre van szükséged. Az orvosok nem haragszanak ha kis dolgokkal mész, azért inkább, ha felállítasz egy diagnózist magadtól. Úgyhogy szerintem ne úgy menj, hogy fertőzésed van, és kérsz rá valamit. Inkább úgy, hogy ez és ez a panaszod, és szeretnéd, ha megvizsgálna.


Sok sikert!

2015. nov. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nem néz hülyének, az a szakmája, hogy ilyeneket gyógyít. Nem kellett volna magad elkezdeni a kezelést, mert lehet gomba v vírus, nem ugyanaz kell rá. Ajánlom amúgy megelőzésként a Vitagyn C-t, nekem nőgyógyász ajánlotta.
2015. nov. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért nem mered használni? Nem szentély a hüvelyed , mindenképp fog adni kúpot amit fel kell rakni...ne aggódj igazából semmilyen hártya nincs ott csak úgy hívják..szóval nem fogod átlyukasztani vele a szűzhártyás....;)
2015. nov. 14. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!