Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ég ha pisilek? (Kérdésed túl...

Ég ha pisilek? (Kérdésed túl rövid, a magyarázatod hosszú. )

Figyelt kérdés

Pár napja már éreztem hogy kicsit ég néha ott lent, főleg, ha pisilek, de most voltam 2 perce pisilni és iszonyúan fájt, égetett és még mindig nagyon ég. Nagyon rossz, fogalmam sincs mitől lehet. Van ötletetek?

15 éves vagyok, sosem volt még szexuális kapcsolatom és tisztálkodom rendszeresen..

Volt tegnap egy kevés fehér trugyi is..

Valami javaslat esetleg, hogy mit tudok tenni?

Nem akarok anyunak szólni se orvoshoz menni ezzel.

Ja meg ráadásul elöl a csikló résznél azt hiszem kiszáradt kicsit és kirepedt vagy nem tudom, de ha hozzáérek vagy a bugyim, wc-papaír, akármi eléggé fáj az is. Az pont olyan, mint amikor a szél kifújja a szám és kireped.


2015. nov. 13. 21:15
 1/9 anonim ***** válasza:
felfázásra tippelek, szólj nyugodtan anyukádnak vagy menj el egyedül orvoshoz mert gyógyszerre szükséged lesz
2015. nov. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Felfáztál. Igyál csipkebogyóteát, ülj sós meleg fürdőbe. Legyél melegben, fenekedet, derekadat mindig takard be. Ha nem enyhülnek a panaszaid hétfőre, menj el háziorvoshoz. Ő ír fel neked gyógyszert, ne aggódj, nem kell nőgyógyászhoz menned vele.
2015. nov. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én inkább gombára tippelnék első körben. Hétfőn menj el a háziorvoshoz. Kis üvegben vigyél vizeletet, kérni fogja (előtte mosakodj meg, kicsit engedj ki, és utána fogd fel a közepét).

Ha húgyúti fertőzés, az a vizeletből kiderül.

Semmiképp ne otthon kísérletezz, ha fertőzés, és elhanyagolod, hegesedéssel gyógyulhat, ami évek múlva, ha egyszer gyereket akarsz, okozhat problémát.

2015. nov. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem akarok szólni anyukámnak, mert annyira nem jó a viszonyunk, nem szoktam semmi ilyet elmondani neki. meg igazából mást se, semmi lényegeset.

Orvoshoz viszont sajnos nem tudok menni a tudta nélkül.. de annyira nem is akarok, inkább megpróbálok itthon gyógyulni, amit mondtatok, sós fürdő, csipkebogyó tea stb.

Azt el tudom képzelni, hogy felfáztam, mert szokásom mezitláb járkálni néha még az udvarban is (ilyenkor, hidegben is:D) Tudom, nem kéne. meg a derekamnak sem kéne folyton kint lennie, állandóan ezt hallgatom.

De ha gomba, mégis mitől alakulhatott ki nálam?

2015. nov. 13. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Gomba? Bármitől. Ha szedtél antibiotikumot mostanában, közös törülköző használata valakivel. Nedves törülköző használata. Borotvált punci- tangabugyi együttese. Egyes gombáknak táptalaj, ha sok cukrot eszel.

Ezeknek a gombáknak, baktériumoknak egy része mindenkiben benne van, csak a jó baktériumok kordában tartják. Ha felborul az egyensúly bármi miatt, akkor elszaporodnak, és ezek okozzák a problémát.

Meg olyan is van, amikor benned nincs, de másnak meg a hüvelyflórájának része, és megfertőz. Máris borul az egyensúly...

2015. nov. 13. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem mész orvoshoz ezzel a kezelhető betegséggel, inkább a hosszas szenvedést választod. Te tudod, a te bajod.
2015. nov. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze, ne menj orvoshoz, inkább kísérletezz otthon, hátha súlyos következménye lesz, mire észbekapsz...
2015. nov. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Mára már egyáltalán nincs semmi tünet. Pisilésnél se éreztem semmit.

Nem tudom, van-e köze az egészhez de ma reggel meg is jött..

2015. nov. 14. 09:16
 9/9 anonim ***** válasza:
olyankor enyhülhetnek a tünetek, sajna velem is ez volt.
2015. nov. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!