Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős menstruációs fájdalom....

Erős menstruációs fájdalom. Másoknak is van hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Mindig nagyon fáj a hasam menstruáció közben, még azután is, hogy fogamzásgátlót kezdtem szedni. Azt hittem attól kevesebb lesz és nem fog úgy fájni, de csak lerövidült a ciklus, viszont ugyanúgy fáj. Olyan érzés mint ha alig lenne erőm felkelni és menni, csak szenvedek mint egy influenzás beteg kb. Más is van hasonló helyzetben?
2015. nov. 14. 01:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez a helyzet amikor megjön. Borzasztó hasgörcs, mellé vesegörcs, hátfájás, derékfájás, hányinger, hasmenés. És nem hasznàl fàjdalomcsillapító. Max meleg borogatás szokott segíteni kicsit.
2015. nov. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
keress fel egy endokrinológust
2015. nov. 14. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is szokott fejfájás lenniu ésd hasgörcsök. de amióta szexelek mensi alatt, azóta nem veszem észre a kellemetlenségeket vagy csak alig alig.
2015. nov. 14. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

szedjél magnéziumot (schüssler só)

aztán tehetsz a fürdő vízbe 1kg konyhasót, mielőtt megjön 3 napig ülőfürdő, a derekadig érjen a víz 15-20 perc.. nekem ez bejött.

2015. nov. 14. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nálam a langyos zuhany vált be a legjobban, nekem is ajánlották a fogamzásgátlót, nem volt annyira fájdalmas tőle, viszont depressziós lettem mellette.

Ami még jót tett, hogy elkezdtem napi rendszerességgel tornázni, menstruáció idején ugyan nem bírtam úgy, könnyített gyakorlatokat csináltam, de messze nem volt annyira görcsös egy-két hónap után. Gondolom, gyenge voltam, nem voltam egy nagy sportoló előtte-most sem vagyok.

2015. nov. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jut eszembe, az aviva tornát ajánlják erre, de anno én sima has-hátizomerősítő gyakorlatokat csináltam, futás, kerékpározás, meg ami eszembe jutott, inkább az erőnlétet igyekeztem növelni-más miatt mondjuk, de örültem, hogy a menstruációs görcsök is csökkentek. Az avivát nem ismerem, csak hallottam utána később.
2015. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

vannak olyan betegségek, amiken az aviva csak ront...

előbb el kell menni dokihoz, ha tényleg olyan kibírhatatlan...

2015. nov. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Menj nőgyógyászhoz, mert az elhúzódó, görcsös menstruációt okozhatja pl. mióma vagy endometriózis is. Nem érdemes elhanyagolni..
2015. nov. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!