Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor kezdjem el szedni a...

Mikor kezdjem el szedni a felírt fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
Gyógyszert váltottam a héten az orvosnál,de elfelejtettem megkérdezni hogy hogyan álljak át a jelenlegire.Szóval tri-regolt szedtem az este vettem be az utolsó szemet.Dienille lesz az új gyógyszerem de most nem tudom h ma kezdjem e el szedni vagy hagyjak ki 7 napot a mensesnek?

2015. nov. 14. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Rajta van a betegtájékoztatón, hogy hogy kell szedni, ha korábban szedtél hormonális fog. gátlót!
2015. nov. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen tudom elolvastam de rettentő bizonytalan vagyok hogy melyik módszert alkalmazzam.Ma vegyem be az első levél első szemét vagy várjak 7 napot melyik a helyes?
2015. nov. 14. 15:38
 3/3 anonim ***** válasza:

"Ha más, kombinált fogamzásgátlóról, hüvelygyűrűről vagy tapaszról tér át a Dienille alkalmazására:

Az előzőleg használt készítmény utolsó tablettájának bevételét követő napon elkezdheti a Dienille szedését (ne tartson gyógyszerszünetet).

Ha a korábbi készítmény inaktív (hormonmentes) tablettákat is alkalmazott, az utolsó aktív (hormont tartalmazó) tabletta bevételét követő napon kezdje el szedni a Dienille-t. Ha nem biztos benne, hogy melyik az aktív, illetve inaktív tabletta, kérje orvosa, vagy gyógyszerésze tanácsát."

2015. nov. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!