Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Terhes vagyok? Vagy beképzelem...

Terhes vagyok? Vagy beképzelem, mert félek a teherbeeséstöl?

Figyelt kérdés

Késik: 3 napja

Védekezés: megszakitásos

Alkakom: kb 4szer az utolso menszesz ota

Tünetek: alhasi most még enyhe görcs, hasfeszülés, fáradtság "ez évek ota gyakori)

Gyogyszer: klion d 100 hüvely fertözésre 2 napja hagytam abba orvos irta fel


2015. nov. 15. 11:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Mivel nem védekeztetek normálisan, így lehetsz terhes.

De az alhasi görcs, stb. lehet a közelgő mensi tünete vagy a betegség miatt, amire a gyógyszert kaptad.

A pár napos késést is okozhatja ez a probléma.

Ha félsz a terhességtől, akkor védekezzetek.

A megszakítás olyanoknak jó, akiknél nem gond, ha mégis baba lesz.

2015. nov. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 rrrrrreennnnn ***** válasza:
71%

Èrtékelem, mikor egy elvileg érett, felelősségteljes nő(mert aki szexel, az az...) ismeretlen emberektől kérdezi, hogy terhes-e...

Ha ennyire félsz a terhességtől, akkor védekezzél normàlisan. Ugyanis màr az elővàladéltòl lehetsz terhes...Fogamzàsgàtlò, terhességi teszt, nőgyògyàsz, hallottad màr ezeket a szavakat?

2015. nov. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nödoki irta fel a gyogyot, tabit mentem iratni :)n em kioktatni jársz ide ugye? :) mert akkor semmi helyed ;)
2015. nov. 15. 13:46
 4/4 anonim ***** válasza:
A megszakításos védekezés lóf@$z... Lehetsz terhes, de remélem, nem szaporodsz ennyi ésszel.
2015. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!