Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 2 hetes terhességet észrevett...

2 hetes terhességet észrevett volna az orvos?

Figyelt kérdés
Megvizsgált kézzel, majd hüvelyi ultrahanggal, azt mondta, hogy nem tapint és nem is lát terhességet. Észre lehet venni már ilyen korán?

2015. nov. 15. 18:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem. Legkorábban 5 hetesen látja, nekem azt mondta.
2015. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel a terhességet az utolsó mensitől számítják, a megtermékenyülés meg nagyjából félidőben van, a kéthetes terhesség nagyjából az aktus idején van. Nem lehet észrevenni.
2015. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem.Mert nincs 2 hetes.Se 3.A legutolsó menzesztől számolják.Ha most kellett megjönnie és pozit teszteltél,akkor 4 hetes lehetsz,de doki azt még nem látja.
2015. nov. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
6 nap múlva kell megjönnie, hasi, valamint méhfájdalommal, hőemelkedéssel mentem hozzá, azt mondta, hogy méhgyulladásom van, de akkor ezek szerint még nem zárható ki a terhesség sem...
2015. nov. 15. 18:26
 5/5 anonim válasza:

Nem kizárt a terhesség, még korai volt a vizsgálat a terhesség megállapítására.

Nekem az utolsó mensitől számolva 32. napon már látta az orvos a kislányomat, persze akkor még csak egy picike pöttyöt. De ez ritka, általában 6hetesen érdemes megnézetni. Én is azért mentem előbb a dokimhoz mert, vmi furi volt, 1 hétig tartó barnás vérzésem volt.

2016. ápr. 11. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!