Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges, hogy egy orvos...

Lehetséges, hogy egy orvos nem veszi észre a terhességet? Nem a legelején, hanem kb. az 1. harmad végén,2. elején.

Figyelt kérdés
Megeshet ilyen?Mondjuk,ha valaki menstruál a terhesség elején,egy egyszerü nögyógyászati vizsgálattal(uh nélkül) hogy lehet észrevenni a terhességet?
2009. okt. 30. 08:44
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szinte kizártnak tartom, hogy ne vegye észre a méh helyzetét és méretét vizsgálva. Miért?
2009. okt. 30. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen!A méh megnagyobbodik.Ezt egy kézi vizsgálattal észreveszi!
2009. okt. 30. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
4hete voltam orvosnál,nem érzett semmit,a méhem rendes méretü(ez volt a papíron).Utána való héten megjött a menstruációm,4napig tartott,ebböl 2nap barna volt.Most kéne újra megjönnie,de egész héten feszül a mellem,és a hasam alsó részében olyat érzek,mintha belülröl picit megütnék.
2009. okt. 30. 08:55
 4/9 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál?
2009. okt. 30. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Amikor csináltam negatív lett,de az még a nyáron volt,de már akkor is ki kellett volna mutatnia.
2009. okt. 30. 09:29
 6/9 anonim ***** válasza:
Biztos, ami biztos alapon, én a helyedben mindenképp csinálnék még egyet! De mielőbb! Legalább tisztábban látnád a helyzetet, itt mi is csak találgatni tudunk...
2009. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

A legbiztosabb,hogyha csinálsz egy tesztet.

Amúgy a nagynénémnek 6 évvel ezelőtt nem vették észre,hogy terhes,azt mondták neki,hogy cisztája van már megvolt a műtét időpontja minden amikor közölték vele,hogy bocsi,de valami bibi történt nem cisztája van hanem 14 hetes terhes!na ez,hogy lehetséges?

iker tesóim 12 évesek,nem tudtuk.

Annyit tudtunk,hogy egy baba lesz,anyu minden vizsgálatra elment és mégsem vették észre,hogy iker terhesség,anyu elmúlt 7 hónapos terhes amikor uh.észrevették,hogy hé itt meg hiszen 2 baba van,szegénykém rá 3 hetére megszült,szerezhettünk be mindent újból,na ezt sem értem,hogy lehetséges!

Azzal magyarázták,hogy az egyik elnyomta,eltakarta a másikat ezért nem vették észre,no de könyörgöm eleve a vérvételek,cukros víz nézésnél észre kellették volna venni!

Na,úgyhogy vannak ilyenek!

2009. okt. 30. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsónak:A doki nem vette észre,hogy a Nagynénédnek növekszik a méhe?
2009. okt. 30. 13:08
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma utánanéztem ennek az egésznek,és ott azt mondta egy orvos,hogy rögtön elkezd nöni a méh mérete és ki lehet tapogatni.
2009. okt. 30. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!