Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Jobban fogom érezni magam, ha...

Jobban fogom érezni magam, ha meggyógyul a vashiányom?

Figyelt kérdés

Meg tudná mondani valaki, aki kigyógyult a vashiányos vérszegénységből, hogy a vas szintjének helyreállása után milyen testi és szellemi változásokat fogok tapasztalni?

Leginkább az érdekel, hogy a hülye fázósság elmúlik-e - ó, légyszi, mondja valaki, hogy el!

Mennyi idő után lesz jobb?



2015. nov. 17. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha csak ez volt a betegséged, akkor nagyon jól leszel, amint helyreáll a vas-szinted.
2015. nov. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Nem tudom. Én próbálkoztam. Voltam dokinál, és írt fel vasat, folsavval. Hát, hasmenés. Abbahagytam. Ettem olyan ételeket (egyébként is), amik ezeket tartalmazzák. Nem vettem észre változást, ...csak akkor, amikor felírták a fogamzásgátlót. Csökkent a vérzés mennyisége, szuperül lettem néhány hónap után. Azóta semmi gáz dolgot nem tapasztaltam. Mikor vérszegény voltam, akkor sápadtság és fáradékonyság környékezett állandóan. Keringési zavarod nincs? Nem hosszabbak a végtagjaid az átlagnál? Nekem az okozta a fázósságot. A dohányzás is szűkíti az ereket, ...vizsgáltasd ki magad, alaposabban esetleg.
2015. nov. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Jupí! És mennyi idő? Idén már élvezni fogom a korcsolyázást és a sétákat a hóban?

Szerencsére nekem nem fáj a hasam a vastól.

Remélem, hogy más betegségem nincsen. A menstruációm pár éve nagyon erős és fájdalmas lett, de mióta szedem a vasat, jobb. Évekig vega voltam, ha szerencsém van, csak ez okozta a bajokat. Nem kedvencem a husi, de azért a rántott csirkét vállalom.

Fogamzásgátlót nem akarok szedni, félek a mellékhatásoktól.

2015. nov. 18. 12:02
 4/6 A kérdező kommentje:

Ja, egyébként keringési zavarom szerintem nincsen, mert nem a végtagjaim fáznak, hanem az egész testem, főleg a mellkasom és a hátam.

Viszonylag alacsony ember vagyok, a végtagjaim nem hosszúak.

2015. nov. 18. 12:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Persze,hogy jobban érzed majd magad!

Nem leszel álmos,nem fog hullani a hajad,energikusabb leszel.

Mondjuk én még mindig fázós vagyok,de ennél nagyobb bajom soha ne legyen.

2015. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ha valakit foglalkoztat még ez a kérdés: meggyógyultam a vashiányból, de változást nem tapasztaltam :D Bár a vérnyomásom talán helyre jöhetett, azok a szapora szívdobogások mintha egy ideje elkerülnének engem :)
2016. máj. 17. 23:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!