Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ha szűz vagyok de a szűzhártyá...

Ha szűz vagyok de a szűzhártyám már nincs meg, akkor a rendes kacsával vagy a kisebbel vizsgálnak meg?

Figyelt kérdés
2015. nov. 18. 00:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%

Ahogy szeretnéd.

Én amikor szűz voltam, hüvelyi vizsgálatot nem csináltak, orvosi előírás.

Milyen panaszod van, ami miatt hüvelyfeltáró vizsgálatra volna szükség?

2015. nov. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Még terhesen is szűzkacsával vizsgáltak (lehet röhögni 2-es, ez a "hivatalos" neve a legkisebb méretű kacsának).


Kérdező!

Először manuálisan vizsgál meg az orvos és aszerint ítéli meg, hogy milyen vizsgálóeszközt használ. Természetesen érdemes jelezned, hogy még nem éltél nemi életet. Azt nem kell mondanod, hogy a szűzhártyád már nem ép, úgyis látja.

2015. nov. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Nem azon röhög a kettes, hanem a kérdés miatt ténylag adja magát a "kiskacsa", ami pedig tényleg vicces. :-))

Bocsi az offért. :-)

2015. nov. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Csak simán rákszűrést szeretnék. Kettes, téged hogyhogy szűzkacsával vizsgált terhesen is? A kiskacsa jó xD
2015. nov. 18. 08:07
 5/11 A kérdező kommentje:
És akkor hogy szexelsz? Mert ezt nem igazán tudom elképzelni, mert akinek befér egy férfi pénisze, annak fel kell hogy férjen a nagykacsa is...
2015. nov. 18. 08:17
 6/11 anonim ***** válasza:

Úgy, kérlek, hogy más a nemi izgalom és más az, amikor az orvosnál terpesztesz.

A hüvely rugalmas, tágulékony szerv (nem véletlenül fér ki rajta egy gyerekbuksi is).

2015. nov. 18. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
És akkor másoknak hogyhogy nem így csinálják? Sorry, de ezt most hallom először...
2015. nov. 18. 09:27
 8/11 A kérdező kommentje:
Mármint hogy így vizsgál egy nem szüzet a doki.
2015. nov. 18. 09:28
 9/11 anonim ***** válasza:

Mert nem mindenki ugyanolyan tág alapállapotban.

Vannak, akik szűzként is elég lazák odalent, mások gyerekszülés után sem lesznek óriásiak.

Az orvosnak az a jó, ha minél nagyobb belátást nyer, így akinél lehet, ott nagyobb eszközt használ.

2015. nov. 18. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

4: Rákszűrést a szexuális élet megkezdése után 1 évvel kell először csináltatni.

Szexuális úton terjed a rákot okozó vírus.

30 orvos mondta ezt nekem (az évfolyamtársaim közt sok lett orvos, és rendelőben is többeket kérdeztem meg).

2015. nov. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!