Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Teljesen befedi a szűzhártyám...

Teljesen befedi a szűzhártyám a hüvelynyílást. Azt akarom kérdezni, hogy ez mennyire probléma, és, hogy mennyire fog fájni az első szex? Nagyon félek ://

Figyelt kérdés

2015. aug. 12. 23:20
 1/7 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy teljesen, kis lyukaknak kell lenni rajta, hogy a menstruácis vér távozzon. Amúgy valószínűleg nem lesz kellemes élmény, de általában nem a pénisz az első dolog ami oda bemegy, hanem egy kis petting során ujj/ujjak. Ha szép lassan csinálsz/valaki más csinál rajta lyukakat, akkor később kevésbé lesz rossz az első alkalom, lehet, hogy addigra teljesen eltűnik majd:) A kis lyukak szerintem nem fájnak feltétlenül, de attól függ mivel készülnek és milyen vastag a hártyád.
2015. aug. 12. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem szuktam ujjazni magam...
2015. aug. 12. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:
Te lehet, hogy nem, de ha lesz barátod és ide juttok majd vele, akkor nem az lesz az első hogy zsutty rögtön be a dákó. Előtte vannak lépések, amik tágíthatják, pl az ujjazás amit ő csinál. De ha ennyire félsz a dologtól, hogy fájni fog csinálhatod előtte magadnak is, akkor olyan tempóval, erővel csinálod, hogy a lehető legkevésbé legyen rossz. Persze nem muszáj, de nem valami ördögtől való dolog szerintem:)
2015. aug. 13. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De probaltam mar es nem tom nem elvezem, jo nem sokaig dugom fel pl a tampon is mar majdnem bent van csak kicsi kellene de faj ha tovabb dugnam
2015. aug. 13. 16:22
 5/7 anonim ***** válasza:

Tempont nem tudtam szűzként használni.

Az ujjazást abszolút nem éreztem, kellemetlen volt.

Első 2-re nem sikerült behatolnia, és mikor igen, az bromira fájt, pedig ennél óvatosabb már nem tudott lenni.

2015. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

élveztem :)


#5

2015. aug. 13. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

és meddig fáj kb? :)

és akkor élvezted? :)

2015. aug. 17. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!