Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 21 hetes terhes vagyok, és...

21 hetes terhes vagyok, és érzek egy két furi dolgot. Lehetséges? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A hasam kemény szokott lenni,de mindig csak a bal oldalon.

Érzek kis buborékokat a hasamban,állandóan éhes vagyok.

Állandóan pisilnem kell,gyorsabban kiszáradok.

Hátam nagyon fáj,1-2 hete nagyon erős hányingerem van,de nem hánytam még egyszer se,fáradt vagyok,nehezen kellek.

Ezek mikor múlnak el,vagy gyengülnek?

Normális ez?

Nem baj,ha sok a válasz,regényeket is elolvasok.:)



2014. aug. 2. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia,ezeken mi olyan fura? ezek mind terhestünetek!!:))persze,h normalis!egyébként nekem inkabb az első trimeszterben voltak ezek jellemzően de most is vannak..lehet,h nem mulnak el de azert kibirhatóak!21 hkm
2014. aug. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Éhes vagy, mert kell az energia a baba miatt, de ne nasizz, hanem egyél normális kaját, sok zöldség, teljeskiőrlésű dolgok, tehát ne csokikat. Ha ilyesmiket eszel jobban bírod, mintha szénhidrát dús kaját ennél. Egyél gyakrabban.

Pisilned azért kell, mert nyomja a hólyagot, meg amúgy is kezd egyre több súly terhelődni a lenti szerveidre. Az hogy kiszáradsz, ebben a melegben nem is csodálom, igyál sok folyadékot. Cukrod rendben van amúgy????

Elmúlni nem fognak, majd még jön hozzájuk pár nyavaja :) megszülsz és elmúlnak, addig ez van, ki kell bírni.

Keményedésre magnéziumot szoktak ajánlani.

2014. aug. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ,tudom,de nagyon hirtelen jöttek.:))

Ki lehet bírni csak azt hittem,hogy ez baj.


És a haskeményedés?

21 hetesen éreuhetem a babát?

2014. aug. 2. 21:50
 4/12 anonim ***** válasza:
A nőgyógyászom az ilyen kérdéseimre azt szokta mondani, hogy "terhesség alatt minden normális!" És igaza van! Sajnos nem tudom, mikor múlik el nálad, az én tüneteim tök mások voltak, de ne aggódj, azerintem ennél már csak jobb lesz! Legalább is nekem a 2. trimeszter volt a legjobb. Az állandó pisilés nekem csak az elején, meg a végefelé volt, a kiszáradás érzet meg talán max egy hétig tartott. A hátfájás is csak 1-2 hétig, pedig nem mozogtam semmit és nem volt kindig egyenes a hátam. A nagy étvágy se volt jellmző és a hányinger sem jelentkezett. Inkább étvágytalanság az elején. Hallgass a testedre, mert mindig jelez, mire van szükséged és a tünetek is változnak mindig!
2014. aug. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Nem nasizok,sőt inkább csak a zöldséget és a gyümölcsöt eszem.Másra nem tudok rénézni,édességet nem eszem,mert nem kívánom.

Sokszor eszem keveset.

Sok vizet iszom,semmi cukrosat,inkább rostosat,mert szorulásom is van.Hát igen ebben a melegben!

A cukrom normális.

Jaj de jó még több,nem baj ki lehet bírni.

Magnéziumot szedek,erre nekem azt mondták hogy biztos túl erőltettem magam,pihenésre van szükségem.

2014. aug. 2. 21:55
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem aggódom,lehet jobb lesz.

Én sokat mozgom,még dolgozom és biztos azért is fáj ennyit,nagyon nem tudom pihentetni.

Elösször nekem se volt semmi étvágyam semmihez,volt hogy pár falatott ettem és bőven elég is volt egész napra,nem voltam rosszul semmi,de most ahh

2014. aug. 2. 21:58
 7/12 anonim ***** válasza:
Persze,h erezheted a babat sőt biztos,h őt érzed..és a haskeményedésre azt mondta a dokim az egész napos mászkálas munka miatt lehet:))21hkm
2014. aug. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ez komoly?A baba az?Érezhetem?

Nem tudtam mit fogok érezni,első baba.

Jaj ez nagyon jó hír :))))


Hát igen sokat mászkálok,sok volt a munka.

Köszönööm!!:)Gratulálok neked!

2014. aug. 2. 22:18
 9/12 anonim ***** válasza:
En kb ket hete érzem..ilyenkor van itt az idő igen amikor érzed..nekem először olyan volt mint ha belmozgás lenne..tehat buborék szerű:))most már rendesen érzem ahogy mozog kivülről is latszik,apukaja is érzi ha ráteszi a kezét:))en is gratulálok neked!!ha van kérdésed nyugodtan irj ugy is egyidősek vagyunk:)21hkm
2014. aug. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Nekem még sajnos annyira nemlehet látni és érezni hogy mozog,akkor lehet a legjobban amikor a hátamra fekszem.

Köszönöm :)

Jólvan ha lesz kérdésem írok :)

Alig várom.hogy én is érezhessem.

Viszont az én szívem olyan mintha kiakarna ugrani,annyira ver.:)

2014. aug. 2. 22:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!