Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok. Elmúlt...

8 hetes terhes vagyok. Elmúlt a gyakori vizelési ingerem, sőt, alig járok pisilni. Baj lehet?

Figyelt kérdés
8 hetes terhes vagyok. Egy hete alig járok pisilni, akkor is inkább csak délután. Aggódom, hogy valami gondot jelez, hogy elmúlt a gyakori vizelési inger. Van valakinek tapasztalata?

2013. máj. 18. 14:07
 1/4 anonim válasza:
ne aggodj mindert!!!! nekem sem kellett gyakran pisilni meg a kilencedik honapban sem es egy csodalatos, egeszseges kisfiut szultem. minden rendben lesz nalatok csak ne gondolj a legrosszabbra mindig. elvezd a terhesseget es orulj inkabb hogy nem kell alandoan a wc-ket keresned:))
2013. máj. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Irigyellek nagyon:-) Bár nekem is elmúlna legalább a felére.... 22 hetes állandóan pisilő kismami:-))))) Ha meg szeretnél sokat pisilni igyál sokat....:-)
2013. máj. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet ettől semmi baj. Neked se, babának se. Sőt, olyan jó neked... 39 hetes vagyok, de nálam sosem szűnt meg az állandó pisilési inger, most is 10 percenként járok wc-re :-S
2013. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát igyál többet, ilyenkor amúgy is több vizre van szüksége a szervezetednek.
2013. máj. 18. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!