Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Bakteriális fertőzéssel a...

Bakteriális fertőzéssel a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés
3x voltam már dokinál a bakteriális fertőzés miatt,de nem múlt el. Most megint el kell menjek. Ilyenkor tudom,hogy kenetvétel lesz,illetve fog csinálni egy gyors hasi uh-t is,hogy minden rendben van e? Vagy ha nem csinál én megkérhetem,hogy csináljon? Vagy ciki lenne neki ezért szólni? Mert úgx emlékszem a 3alkalomból csak 2x volt uh is.
2015. nov. 18. 16:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szedtél antibiotikumot? Gombaellenes szert?

Sokszor visszatérő/lappangó gombás fertőzés okozza a vissza-visszatérő húgyúti gyulladásokat, ezért gombaellenes szert is be szoktak vetni.

Továbbá van a patikákban olyan hüvelygél, ami segít visszaállítani a normál flórát. A tenyésztéssel az a baj, hogy több nap mire megjön az eredmény és addig szenvedhetsz... más nőgyógyászt esetleg...

2015. nov. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1x szedtem csak antibiotikumot, másik két alkalommal vmi pár száz ft-os supplint kaptam :/ igen tudom,hogy több nap mire megjön de az már nem számít,mert nagyon régóta szenvedek ettől egyébként két dokinál voltam eddig,most megyek majd a 3.hoz. De amúgy hasi uh-t is fog csinálni?
2015. nov. 18. 17:51
 3/3 A kérdező kommentje:
Egyébként azt elfelejtettem,hogy hüvelyfertőzés
2015. nov. 18. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!