Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogyan győzzem le azt az az...

Hogyan győzzem le azt az az érést, hogy ha még évek múlva is szűz leszek, az ciki lesz a nőgyógyásznál?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, most voltam először, de vallásos vagyok és ha évek múltán is szűz leszek és megyek hozzá, nem lesz-e ciki neki azt mondani "tessék vigyázni, még mindig szűz vagyok".

És még annyi, hogy mindig szólni kell neki? Ugyanis évente kell rákszűrés és policystás ovárium miatt hüvelyi ultrahang is...



2015. nov. 17. 23:30
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Az nem szégyen, hanem büszkeség. Jobb mintha 14 évesen mentél volna hogy "úristen terhes vagyok?" én a helyedben büszk lennék rá:)
2015. nov. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Velem is hasonló a helyzet de én ilyen miatt nem aggódok, ő a nőgyógyászom nincs köze hozzá meg nem is igen érdekli, nem azért megyek hogy a szerelmi életem kitárgyaljuk :) Ha magától nem kérdez rá (ami ritka mert gondolom felírta a kartonodba), akkor mindenképp szólj neki, mert erre figyelnie kell a vizsgálat közben ha nem akarsz "nem szűzen" hazamenni :)
2015. nov. 17. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem ciki s mivel megvan rá az okod, nem értem, miért gondolod, hogy az. Ő amúgyis csak egy orvos, te meg neki egy "munkadarab" vagy, nem hiszem, hogy ez foglalkoztatná, de amúgyis tökmindegy, végezze a dolgát, ennyi.

Ne problémázz ilyeneken, amúgyis mit tudsz tenni, ha ciki lenne is? Attól nem fogsz lefeküdni egy jöttmenttel. Ez van és kész. De nem ciki, ez a te dolgod, jogod van szűznek lenni, életkortól függetlenül.

2015. nov. 17. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, ha vallásos okokból vagy szűz, miért érzed egyáltalán cikinek a dolgot? Ilyenkor nem szent meggyőződése az embernek, hogy házasság előtt nem él nemi életet és ez így van jól?


Én pár nap híján 23 éves voltam, amikor elvesztettem a szüzességem. Zavart a dolog, hogy majdnem 23 éves koromig nem volt még normális párkapcsolatom, mert vágytam rá, de cikinek éreztem. 19 éves koromtól járok nődokihoz, 4-5 alkalommal úgy voltam nála, hogy szűz voltam, de eszembe se jutott azon agyalni, hogy vajon mit gondol erről.

2015. nov. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
* de cikinek NEM éreztem.
2015. nov. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyébként 21 évesen nem feltétlenül szükséges a rákszűrés, PCOS miatt meg lehet hasi UH-t is csinálni.
2015. nov. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Dehogyis lesz ciki!!

Az a ciki ha 14-16 évesen már nem szűz valaki!

2015. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is még szűz vagyok,most megyek majd 4.alkalommal nőgyógyászhoz (nem rákszűrésre) én is elég kellemetlennek érzem mikor megkérdezik és mondom,hogy még szűz vagyok :( ráadásul ez lesz a 3.orvos akivel közölhetem a dolgot. De amúgy ha ugyan ahoz a dokihoz mész majd akkor szerintem csak annyit fog kérdezni,hogy változott e a helyzet,nem kell neked külön ezért majd szólnod.
2015. nov. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!