Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon erős menstruáció...

Nagyon erős menstruáció esetén mit tegyek? Lehet csökkenteni valamivel?

Figyelt kérdés
Arra gondolok pl.,hogy most inkább ne mozogjak, több- vagy kevesebb folyadék? Már nagyon rég nem volt ennyi, a fájdalom nem vészes, de rengeteg vért vesztettem 2 nap alatt. :( Tampont most nem is használtam inkább. Mikor kell vele orvoshoz fordulni?
2015. nov. 22. 12:54
 1/4 A kérdező kommentje:
Egyébként 21 vagyok, 10 éves korom óta menstruálok, az elején voltak vele gondok,de már legalább 5 éve rendszeres, nagyon ritkán volt nagyobb mennyiség. Kicsit fáradtnak érzem magam és mintha szédülnék néha,de egyébként nem vagyok rosszul.
2015. nov. 22. 12:59
 2/4 anonim ***** válasza:

Én is 21, régen nekem mindig nagyon erős vérzésem volt.

Általában kerültem a mozgást, de elég volt felkelni az ágyból, elmenni a fürdőbe, indult is...Gondolom tudod.

Fájdalmam igaz semmi sem volt, de milliószor átáztam, hiába voltam felkészülve.


1 éve fogamzásgátlót szedek, és olyan ez a 4 nap, mint a többi, azzal a különbséggel, hogy van egy pici betétem. Vagyis, nagyon lecsökkentette a vérmennyiséget. A fájdalmat is állítólag szünteti, nekem sosem volt, így arról nem nyilatkozom.

Ajánlani tudom, negatívumok nálam jelentkeztek, bár tudom sok az ellene szóló.


Jobbulást!

2015. nov. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nálam sajnos voltak negatívumok, több féle gyógyszert is kaptam, de nekem nem állt be rendesen és volt amikor 2x is menstruáltam egy hónapban. Amikor egyébként nem volt gondom akkor elfelejtettem bevenni, akkor meg ugye használhattunk gumit... :/ szóval semmilyen téren nem vált be.
2015. nov. 23. 16:56
 4/4 anonim ***** válasza:

Ó, értem.

Sajnálom és jobbulást!

2015. nov. 23. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!