Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet ez a kis csomó a...

Mi lehet ez a kis csomó a mellbimbómon?

Figyelt kérdés

Nagyon kicsi, fáj. A napokban vettem észre, foggalmam sincs hogy mi lehet! Egy ilyen kis kidudorodó csomó, ami ha hozzáérek/ha nem nyúlok hozzá, mindig nagyon fáj! Nagyon megvagyok rémülve tőle.

13L



2015. nov. 22. 19:43
 1/6 A kérdező kommentje:
Én ezt most komoly kérdésnek szántam. Ha ezzel most azt akartad mondani, hogy nincs különösebb jelentősége, nem veszélyes, akkor mondd azt. Nem kell ilyen válaszokat küldeni azért mert fiatal vagyok és még nem ismerem ezeket a jelenségeket.
2015. nov. 22. 20:19
 2/6 anonim ***** válasza:
Anyudnak mutattad mår?
2015. nov. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, még nem. Azt nem mondtam, hogy mostanra belilult-bepirosodott.
2015. nov. 22. 21:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha belilult, akkor menj vele orvoshoz. Elvileg lehet a te korodban csomó a mellben, ami 1-2 év után elmúlik, de az nem szokott bepirosodni, feltéve ha nem nyomkodtad agyon.
2015. nov. 23. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg normális ez a korodban, anyudnak azéert mutasd meg.
2015. nov. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát! Anyának megmutattam, azt mondta ez egy seb. Ma este le is esett az egész csomó (feketén) úgy ahogy volt.
2015. nov. 23. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!