Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális anyám reakciója? Mi...

Normális anyám reakciója? Mi lehet ez, nyugtasatok meg :'C

Figyelt kérdés
Régebb óta (már ugy 2 éve) megjelentek a nemi szervemen fehér csomok, a nagyajkaktól kezdődnek és a csiklotol kicsit meszebb végződnek. Megmutattam anyámnak, mert nagyon félek hogy mi lehet, olyanyira hogy néha sirva is fakadok, meg minden este halálfélelmeim vannak... Anyám ezt ugy reagálta le hogy vett egy doboz száritott kamilát, eszeágában sem volt elvinni egy szakorvashoz. Ugy állunk, hogy nekem kell könyörögnöm hogy nézessen már meg egy nőgyogyászal mielött még az elmebajba jutok, és még tünet az is hogy állandó fehér folyásom van. Nemi életem nem volt 14 vagyok

2015. nov. 21. 14:50
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
100%

Vannak más nők a családban? Esetleg megkérhetnéd őket, hogy vigyenek el.

Én elmennék egyedül, hamár anyám ennyire nem foglalkozik velem!

2015. nov. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
A csómók miatt tényleg érdemes lenne dokihoz menni, de a fehérfolyás teljesen normális, az nem tünet.
2015. nov. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
56%
anyad eleg felelotlen, igazan elvihetne doktorhoz. de egyebkent ha nem akar , akkor meg fogod magad es elmesz magad, nagykislany vagy mar.
2015. nov. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Ha elmúltál 14 éves, akkor elmehetsz egyedül is.

Vagy valóban, ha van más női családtagod, akivel meg tudod ezt beszélni, idősebb lánytestvér, vagy nagynéni, keresztanya, akkor kérd meg valamelyiket, hogy kísérjen el.

A csomók semmiképpen nem jók, illetve a folyás pedig teljesen természetes, de ha mondjuk indokolatlanul sok van, esetleg szaga is van, a színe is más, akkor az utalhat fertőzésre.

Vagy beszéld meg anyukáddal, hogy márpedig vigyen el orvoshoz, vagy tényleg menj egyedül, vagy valaki mással.

Amúgy elég gáz anyukád van, hogy nem tudsz a segítségére számítani, ha gondod van.:(

2015. nov. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
mindenképp gyerek nőgyógyászhoz menj, ott jobban tudnak kezelni, mint egy felnőtt rendelésen
2015. nov. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
A legközelebbi nőgyogyászati rendelő 20 percre van a városban (mert falun élek). Amugy anyám azt modta hogy szakorvashoz nem lehet csak ugy bemenni, elobb beutalő kell aháziorvastol, nekem peddig semmi erőm, és kedvem nincs kitálalni neki a lenti gondjaim, ugysem az ő szakterülete!
2015. nov. 21. 15:17
 7/21 anonim válasza:
100%
Akkor pedig ne anyukádat, hanem magadat szidd:)
2015. nov. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
A nőgyógyászatra nem kell beutaló! Viszont időpont lehet, hogy kel, sőt legtöbb helyen kell is. Kérsz vizsgálatra időpontot és elmész, ennyi.
2015. nov. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Beszéltem anyámmal és ezt mondta:

"Korábban nem tudtál szőlni, mindig falnak állitasz engem!" de arrol hogy "kislányom, gyere elmegyünk egy szakemberhez hogy ne éld retegésben a napjaid" egy szó sem esett

2015. nov. 21. 16:11
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Most nem tök mindegy, hogy mikor mondod el? Elmondtad és kész. Vigyen orvoshoz.
2015. nov. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!