Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Létezik fájdalom mentes...

Létezik fájdalom mentes nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
2015. nov. 22. 20:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nem kéne fájjon, ha fáj, akkor keress normális orvost
2015. nov. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Ha nincs gyulladás, és nem görcsösen szorítja össze magát az ember, akkor egy normális nőgyógyásznál nem fáj.

Sajnos fiatalkoromban sokat jártam nőgyógyászhoz, sztk-ba, mert másra nem volt pénzem, mindig ahhoz kerültem, akihez éppen, és szereztem pár kellemetlen tapasztalatot. A mostani orvosomnál viszont még csak nem is kellemetlen, bár hozzátartozik, hogy tényleg nagyon óvatos, és amúgy gyereknőgyógyász is, úgyhogy gondolom még inkább ismeri a praktikákat, amivel minél kevésbé fájdalommentes egy vizsgálat.

2015. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

* minél kevésbé fájdalmas, vagyis minél inkább fájdalommentes


Este van már :-)

2015. nov. 22. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem egyáltalán nem fáj annyira, mint amennyire a nők riogatni szokták egymást, hogy jajj de rossz nőgyógyászhoz menni. Tény, hogy nem a legkellemesebb érzés, de teljesen kibírható, és csak pár pillanat az egész. Én idén 4 nőgyógyásznál is jártam egy panaszom miatt és egyiknél sem fájt semmi. Nagy levegőt kell venni, ellazulni és arra gondolni, hogy utána milyen jó lesz a tudat, hogy minden rendben. :)
2015. nov. 22. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ha már kevésbé lenne fájdalmas az is jó lenne, de még jobb lenne ha egyáltalán nem fájna. :/
2015. nov. 22. 21:03
 6/13 anonim ***** válasza:
68%
4-essel nem értek egyet, mert akármilyen óvatos, akár mit csinál, nekem piszkosul fáj, menekülni szoktam felfelé az ágyon. Viszont amikor egy nőhöz jártam korábban, nála nem fájt. Szerintem nő előtt nem voltam szégyenlős, és jobban ellazultam. Viszont imádom a mostani dokimat, mert ő meg sokkal kedvesebb mint a nő volt.
2015. nov. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
59%
Utolsó vagyok, elfelejtettem hozzátenni, hogy csak a kacsázás fáj. A kézi vizsgálat, hüvelyi UH az oké.
2015. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem is próbálj meg női orvoshoz menni, hátha könnyebb ellazulnod nála.
2015. nov. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nekem is a kacsás vizsgálattal van gondom.
2015. nov. 23. 11:47
 10/13 anonim ***** válasza:
Pedig nem a doki durva. Sokkal óvatosabb mint a nő volt. Velem van a gond abból a szempontból tuti hogy a nőnél simán felfeküdtem mert "neki ugyanolyan van".
2015. nov. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!