Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Pajzsmirigy alulműködés...

Pajzsmirigy alulműködés esetén vérzéskimaradás normális?

Figyelt kérdés
Két hónappal ezelőtt pajzsmirigy túlműködésre kapott gyógyszeremet kicsit túladagolták, emiatt átváltott alulműködésbe (TSH:33). Már helyreállt, a pm leleteim tökéletesek, viszont nem jött meg a menstruációm, helyette menstruációs görcseim voltak pár napig, ezt biztosan az alulműködés okozta. Ilyenkor szükséges valamilyen gyógyszert szedni, vagy várjak, hogy majd magától beáll a ciklusom? Köszönöm szépen a válaszokat!

2015. nov. 25. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyelőre várakozz.
2015. nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább túlműködés esetén jellemző.
2015. nov. 25. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Túlműködik január óta és nem volt gond a menzeszemmel, csak most amikor átment alulműködésbe.
2015. nov. 25. 19:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálam legalább is elég rendszertelen volt, úgy tudom okozhat. (TSH-m akkor 14 körül volt).
2015. nov. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, azt sejtem, hogy okozhat kimaradást, a kérdésem inkább az, hogy ilyenkor kell valamilyen gyógyszer a pm gyógyszeremen kívül, ami meghozza a menzeszt, vagy csak várnom kell, amíg beáll magától. A pm értékeim már normálisak.
2015. nov. 26. 22:46
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezt nem tudom, szerintem nem adnak rá semmit. Talán akkor ha több hónapig nem jön meg. Bizonyára a hormonkészítmények sem tesznek jót a pm nek. Biztos be fog állni, csak idő kell a szervezetnek. Ha nem akkor érdemes kivizsgáltani nincs-e a háttérben más is ( inzukinrezisztencia, PCOS ). Ezek karöltve együtt járhatnak.
2015. nov. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. nov. 27. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!