Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kis szeméremajkamban fájó csomó?

Kis szeméremajkamban fájó csomó?

Figyelt kérdés
Létezik,hogy pattanás? (Még szűz vagyok)
2015. nov. 25. 21:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Viszket is? Vagy csak akkor fáj ha megnyomogatod? Nekem is szokott lenni valami ilyesmi pattanásszerű. Pár nap alatt elmúlik.
2015. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak akkor fáj ha megnyomkodom,nem viszket,megijedtem nagyon mikor felfedeztem.
2015. nov. 25. 21:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet pattanás, nekem is volt már régebben. :)
2015. nov. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Remélem,hogy az :)
2015. nov. 25. 21:48
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem az.

Esetleg menzeszkor nem betétet használsz?

Nekem tipikusan akkor jön ki, pedig rendesen tisztálkodom, cserélem. Lehet irritáció. Mittomén:D Napok alatt elmúlik. Ezért ne parázz.

2015. nov. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pattanás igen. Elzáródik egy verejtékmirigy és ettől van. Pár nap, vagy pár hét alatt elmúlik. Van olyan is, hogy megérik, és kinyomható.
2015. nov. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Dede betétet használok,de most nincs meg,egyébként elég piros ahogy néztem,egy picit megnyugtattatok :D megpróbálok nem stresszelni ezen,mert amúgy én ilyen hipohonder típus vagyok :/
2015. nov. 25. 22:51
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet szörttüsző gyulladás is. Én is így gondoltam, mikor nőgyógyászhoz mentem, de aztán kiderült, hogy bartolin mirigy gyulladás, ami nem higiénikus felület érintkezésével a hüvely síkosságáért felelős mirigy begyullad. Nekem akkor erősen kifertőtlenített kádban forró vízben ülés napi fél óráig 4-5 napon keresztül volt.

Természetesen a legjobb az, ha elmész, csak jobb félni, mint megijedni.

2015. nov. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudtam,hogy a kisajakban van a bartolin mirigy :O de egyébként megyek dokihoz (ha végre hetek után rendelni fog) és akkor megmutatom neki.
2015. nov. 28. 20:03
 10/10 A kérdező kommentje:
Úgy tudtam,hogy a hüvely és a kisajak között van,egyébként nekem majdnem a kisajak tetején van a csomó.
2015. nov. 28. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!