Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fáj a hasam ha menstruálok. Tipp?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fáj a hasam ha menstruálok. Tipp?

Figyelt kérdés

a gondom a következő: 16 éves vagyok, és gyomorgörcsölős típus. amikor megjön a havim irtóra fáj. naponta 2-3 algoflex m-et szedek olyankor.

ezek a borzalmas fájdalmak kinőhetőek vagy el kell viselnem?

valamint a sok gyógyszer helyett valakinek valami fájdalom csillapító ötlet??


2011. máj. 15. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
Állítólag rövidet kell inni,meg melegvizes palackot tartani a hasadra.
2011. máj. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sokszor csak fogamzásgátló szedése javít. Kérj orvosi tanácsot.
2011. máj. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem az algoflex alig segített és én járni nem tudtam néha, annyira fájt a hasam. aztán egyszer elájultam miatta, bevittek a nőgyógyászati ambulanciára. ott a nőgyógyász felírt egy Apranax nevű készítményt, ami nagyon bevált. azóta elkezdtem fogamzásgátlót szedni és nem is fáj már a hasam :)
2011. máj. 15. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

am én is sokszor rosszul vagyok, árvérzik a nacim meg estem össze, nőgyógyász csak egy olyan gyógyszert írt fel, ami a vérzést csillapítja..

2011. máj. 15. 14:39
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem az algoflex egyáltalán nem használ, egyszerűbb dolog viszont igen. :) Nekem is szokott fájni az első három napban, ha beveszek egy algopirint reggel, akkor estig nem is fáj utána a hasam.
2011. máj. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én is dettó ebben a helyzetben vagyok,épp most is :D

Bedobtam egy tabit(tablettát) és kezd múlni.

Amúgy meg,azt mondják hogy a szülés után elmúlik.

2011. máj. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!