Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 3hete késik a mensim ma jött...

3hete késik a mensim ma jött meg de csak vmi barnás folyás, mensi alatt még nem volt ilyen söt egyáltalan nem. Ez mire utalhat? Lehet terhességre is?

Figyelt kérdés
2008. szept. 13. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, lehet terhesség is. Mivel három hét az barátok közt is több mint 10 nap, még akkor is ha csak a munkanapokat számoljuk, csinálj egy tesztet. Nem hiszem hogy ne érne meg a bizonyosság 700 forintot. Persze mondjuk várhatnál holnap estig, mert lehet hogy addigra rendesen megjön. És azt hiszem azon a két napon semmi sem fog múlni.
2008. szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teszteltem egy hete de negativ lett
2008. szept. 13. 19:08
 3/3 anonim ***** válasza:
Három hét nagyon sok késésnek!!! Ha pár nap múlva nem jön meg, menj el orvoshoz! Késhet ciszta miatt is! Nekem is volt, és semmi mást nem éreztem, csak késett! Nem megijeszteni szeretnélek, de jobb, ha elmész. Barnás folyás mensi előtt pár nappal lehetséges, ezért írtam, hogy várj pár napot, hátha megjön!
2008. szept. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!