Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet nem akarták direkt el...

Lehet nem akarták direkt el mondani az igazat?

Figyelt kérdés

Annyira aggódom!

Szív ct voltam, tudták hogy panikbeteg vagyok, ezért adtak béta blokkolót és frontint, aztán be mentem egy idő után a Ct vizsgàlóban, de magas volt a vérnyomásom és a pulzusom is többször is adtak be blokkolót sőt a nyelvem alá is fújtak nitromint, és a végén a kontraszt anyagot adták be nagyon rossz volt tőle a hirtelen melegség belül, kész lettem és rosszul lettem a kontraszt anyagtól remegtem ràngatoztam, külön szobában vitek át, később jobban voltam és rá kérdeztem mi lett az eredmény?! Azt mondták hogy semmi nagy csúnyasàgot nem láttak de lehet egy kis szűkület.

Én láttam rajtuk hogy terelik a fel tett kérdésem. Akkor miért fújtak be nitromint?

Nem akarták a rossz hírt közölni?

36 nő.

Nagyon szépen köszönöm a választ előre is.


2015. nov. 28. 08:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Az orvosi hozzáállásnak alapvető eleme, hogy bizonyos esetekben óvatosan ki kell térni a határozott és szélsőséges válasz elől, mert különben büntetőjogilag felelősségre lesznek vonva. A te esetedben nem ordíthattak rád, hogy most már fejezd be a hisztit és nem keverhettek le egy két pofont, amitől észhez tértél volna, hanem kénytelenek voltak óvatos kitérő választ adni, ahelyett, hogy nyíltan közölték volna: ezért van leterhelve az egészségügy és nem képes a valóban beteg embereket ellátni, mert ilyen idegbeteg roncsok elviszik a pénzt meg időt és szakmai ráfordítást a valódi gyógyítástól. Az idegbeteg roncsok meg állandóan kívülről várják a segítséget, holott a saját problémájukat nekik magunknak kellene megoldni, csakhát ahhoz gyengék és kényelmesek, meg lusták.
2015. nov. 28. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon igazad van 1-es válaszoló! 10 pont
2015. nov. 28. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Amiért egy ember panikbeteg vagy idegroncs én úgy gondolom nem egyenlő a bolond emberrel. Nem hiszti volt a részemről mert nem panikoltam nyugodt voltam de mégis magas volt a vérnyomásom és a pulzusom.

Ez szeretem és bírom mikor valaki egyből le nézik a panikbeteg beteget.

Az én esetemben évekig szedtem erős nyugtatókat, aztán egyre rosszabb volt, többször is kórházban voltam, aztán egy napon össze csomagoltam az összes gyógyszert és ki dobtam a kukába, igaz egy darabig rossz volt az elvonási tünet de le harcoltam. És mai napig nem szedem csak ritka kivételesen fél frontint, én agyban győzöm le. Lehet ezért is ment a szívemre, különben volt szív terhelés amit három percig bírtam, volt holter gépem is egy napig ami bizonyítja hogy szivritmus zavarom van.

2015. nov. 28. 09:09
 4/15 anonim ***** válasza:
0%
Kérdezőnek: Mit dolgozol? Ez fontos lehet
2015. nov. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
10%
Hát igen, ha dolgoznál, akkor lefoglalnád magad és nem állandóan azon járnának a gondolataid, hogy mikor fogsz pánikolni. Túl sok időd van, hidd el
2015. nov. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Négy órában dolgozom irodai takarítás. És mellé gyerekeket hordom suli ovi, itthon meg főzök, és közben fulladok gyenge vagyok, és muszáj minden nap.
2015. nov. 28. 09:29
 7/15 anonim ***** válasza:
relaxációs technika, masszázs, sport, sok munka
2015. nov. 28. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Itt nem szervi baj lesz...mi az hogy bolond? Hogy beszél 36 évesen másokról?

Ön az, mert tiszta idegroncs,pánikol, de nem tudja mitől. NEm lenézem a pánikbeteget, már az, ahogy Ön megnyilvánul, elegendő okot ad a feltételezésre, hogy semmi baja nincs, csak szorong.

NAgyon jól jönne egy pszichológus, valami mozgás, na meg munka.

Javaslom áttanulmányozni ezt:

[link]


És ezt is:

[link]

2015. nov. 28. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondták szűkület, akkor az lesz. Nyugodj meg Kérdező! :)
2015. nov. 28. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget és a választ.
2015. nov. 28. 12:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!