Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Azt akarták mondani, hogy a...

Azt akarták mondani, hogy a dohányzás egézséges?

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy régen amcsiba kitalálták, hogy azt mondják, vagyis elhíresztelik, hogy a dohányzás egézséges. És, majd így eladnak sok cigit, a nagy vállalatok. Tényleg volt ilyen?
2010. jún. 8. 21:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
biztos volt. nagyon sokmindenre képes a média. mindíg hazudik orrba-szájba.
2010. jún. 8. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Miért, szerinted az a sok műanyag szar, meg light, meg akármilyen amit ma rád tukmálnak egészséges?
2010. jún. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%

Ez a most divatos,eltúlzott dohányzás ellenesség kb. 20-30 éve divat. Azelőtt sem biztatták senki dohányzásra,ez így boiztosan nem igaz.

Viszont kb.50 éve végeztek egy felmérést tudósok,kutatók között. Mindegyik azt mondta,hogy ha problémája akad,akkor elsziv egy cigarettát,és eszébe jut a megoldás. Ebből azt a következtetést vonták le,hogy vannak,akiknek árt a dohányzás,de nem mindenkinek,viszont az agyműködést serkenti. Én is ismerek sok 70.80 éves embert,aki dohányzik és semmilyen betegségben nem szenved,és ugyanezt állítja.

Ez azért nem biztos,hogy valóban igy is van.

2010. jún. 8. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én valami műsorban láttam, azzal kampányoltak, hogy a csinos vékony nők dohányoznak, és a dohányzás miatt nem híznak el. Ezen kívül nem tudok róla, hogy olyat terjesztttek volna, hogy egészséges. De ez is elég hatásos kampány volt.
2010. jún. 9. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom régebben háziorvosok is felírták egy pár szarra.
2010. jún. 9. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
én már láttam bio cigit! bizonyos bio boltokban lehet kapni és csak gyógynövényeket tartalmaz. állítólag az elsőtől beszédülsz de a füstje jó hatású
2010. jún. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

biocigi? :D

hol lehet olyat kapni?

2010. jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A füst nem lehet jó hatású, minden füst égéstermék, és abban az égéstermékben lehet hogy az egyikalkotóelem "egészséges" (=kevésbé káros) de attól még ott van a többi anyag. Co2 mittudomén..

kémia emberek.

15/F

2010. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:

"én már láttam bio cigit! bizonyos bio boltokban lehet kapni és csak gyógynövényeket tartalmaz. állítólag az elsőtől beszédülsz de a füstje jó hatású"

miért a cigi a sima, nem növényből van?

2010. jún. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én vagyok a "biocigis". nem akarok vitatkozni h van vagy nincs én láttam és el is magyarázták h miért "jó" vagy inkább "más" vagy kevésbé ártalmas. állítólag spéci bioboltokban lehet kapni és még azt hozzá teszem h kórházban ápoló szívta ezt és vele dumáltam erről mikor el volt törve a térdem....na ennyi......aki nem hiszi járjon utána:)
2010. jún. 18. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!