Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért fáj mindig a behatolás?

Miért fáj mindig a behatolás?

Figyelt kérdés
Elég nedves vagyok, ezzel nincs semmi probléma, mégis mindig fáj a behatolás. Miután bennem van, akkor már nem fáj, utána minden jó.

2015. nov. 28. 15:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
nőgyógyász
2015. nov. 28. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bizony nőgyógyász, lehet méhszájsebed, amit feltétlen kezelni kell. Ne halogasd a vizsgálatot.
2015. nov. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2 hete voltam nőgyógyásznál, biztos mondta volna, hogy ha valami gáz van.
2015. nov. 28. 15:26
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
És erre a problémádra mit javasolt, amikor elmondtad neki?
2015. nov. 28. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

és mondtad is neki, hogy gondod van vagy csak vártad, hátha észre vesz valamit?

a fájdalom sosem normális, ha érzed, hogy valami nincs rendben, akkor keress másik orvost

2015. nov. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ilyen velem is volt, 17-18 évesen még az első barátommal. Óvszerrel védekeztünk mindig, és minden egyes behatolás nagyon-nagyon fájt. Kellett kb. 2 perc minden alkalommal,hogy be tudjam "fogadni". Azóta rájöttem,hogy nagy valószínűséggel ez pszichés alapon történhetett velem,mert utána levő partnereimmel nem volt semmi ilyen fájdalom, egyből bemegy mindig és fájdalom nélkül! Még most sem tudom megmondani,hogy mivel volt másabb vele,mint másokkal, mert szerettem nagyon a srácot, el voltam lazulva,be voltam nedvesedve, de akkor sem ment könnyen..

20L

2015. nov. 28. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2015. nov. 29. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!