Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet a bajom? Milyen...

Mi lehet a bajom? Milyen betegségre utalhatnak a tünetek? Mit tudok csinalni a fájdalom ellen? 16/lány

Figyelt kérdés
Tegnap Megjött a havi menstruációm. Fajt a hasam de mivel ez nalam alap dolog ilyenkor nem tulajdonitottam neki nagyobb figyelmet. Aztán egyre rosszabbodott a helyzet hányingerem lett etvagytalan vagyok, megy a hasam, lázas is voltam gyenge vagyok. Nincs erőm semmire olyan szinten hogy ma iskolába sem bírtam elmenni. Es a fájdalom a bal alhas részről átterjedt a koldok részre ami nyomásra nagyon nagyon érzékeny. Az egesz hasam faj de azon a két teruleten főképp.Bar nem tudom, hogy lényeges e, de elmondom hogy a bal alhas résznél tobbszor előjön a szuro, feszito fájdalom. Köszönöm a válaszokat előre is!

2015. dec. 3. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
En ugy gondolom, csak veletlen egybeeses a kettö. A menstruacioval egyidöben egy valoszinüleg virusos gyomor-belhurutot kaphattal el, aminek a tünetei a hanyinger, a hasmenes, laz es hasi fajdalom. Nyomasra azert faj a hasad, mert be vannak gyulladva a beleid. Ha nem leszel jobban, akkor menj el a haziorvoshoz!
2015. dec. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mielőtt a sok, doktorátust szerzett személy elkezdi mondani a sok okosságot, és emiatt lehet pánikot kelt(kimek inge, nem veszi magára), irány vele orvoshoz, mivel inkább olyan baj lehet, amihez ő ért, és megmondhatja a frankót.
2015. dec. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, igen, es igyal sok teat, ha magas a lazad, vegyel be lazcsillapitot. Ha virusos a dolog, akkor mast ugy sem nagyon tudsz tenni. A hasfogo gyogyszer ilyenkor nem javasolt, max. a szentabletta, de az meg nem sokat hasznal.
2015. dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat! Elmentem ma reggel orvoshoz, az a biztos.
2015. dec. 4. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!