Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mit tehetnék menstruáció...

Mit tehetnék menstruáció fájdalmak ellen?

Figyelt kérdés

Tudom, már nagyon sok ilyen kérdés van, de nekem más kérdéseim is lennének.

Szóval egy hetes kirándulásra megyünk, és valószínűleg akkor fog megjönni, de ez még nem biztos!

Iszonyúan szokott görcsölni a hasam, annyira már, hogy sírok, és legszivesebben ütném a falat.

Rubophent szoktunk használni, de nem mondanám, hogy annyira hatna...

A kérdésim

-ha előtte egy héttel könnyebb ételeket eszem, akkor valamennyire jobb lesz?(ezt valahol olvastam, de nem tudom, vannak-e tapasztalatok)

-és, hogy melyek a legerősebb görcsoldók?

-és ha a gyógyszereket előbb ekkezdem szedni, hatásosak?

Válaszokat előre is köszönöm!



2015. ápr. 13. 19:08
 1/4 anonim válasza:
50%

szia :) nekem is borzasztóan szokott fájni, nagyon sokáig nem is volt olyan gyógyszer, ami hatott volna, de kipróbáltam Algoflex-M-et és nagyon sokat segít rajta. Én úgy szoktam, hogy lehet, hogy még nem vérzek, de már görcsölök, akkor rögtön beveszek egyet és ha elmúlna a hatása, akkor mindig újabbat. Nyilván nem jó ennyi gyógyszert szedni(egy menstruáció alkalmával 3-4x2 db-ot), de jobb, mint folyamatosan szenvedni. Ha teheted a kirándulás alkalmával is feküdj és pihenj, amikor tudsz :)

18/L

2015. ápr. 13. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
33%

Már bocs, de melyik elmebeteg barom javasolta neked a rubbophent?? Azt lázcsillapító, nem görcsoldó.

Tökmidnegy, hogy mit eszel.

vegyél speciálisan erre a céla készült gyógyszert, pl. Algoflex M, de nem mindenkinek hat ugyanaz a gyógyszer, ki kell próbálni.

Ne gyógyszerezd magad előre, a világ legnagyobb hülyesége. Ha érzed, hoyg valóban mensi miatt kezd a hasad fájni, akkor vedd be a gyógyszert.

2015. ápr. 14. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%

A Rubophen dobozán rajta van, hogy jó menstruációs fájdalmakra is, amit én is megmosolyogtam.

Kedves kérdező, írass fel a háziorvosoddal Apranax 550 mg tablettát, ebből max. napi 2 szemet szedhetsz, ez az egyik legerősebb és legjobb gyógyszer erre a problémára, de ügyelj arra, hogy mindig étkezés után, bő folyadékkal vedd be.


Kitartás!


Egy EÜ-s.

2015. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
42%

Ismersomnek es anyának is a xilox segített

Ugy tudom, hogy ezt receptre lehet csak kapni :/


( ismersom is EÜ-s , így könnyebben megoldotta, nem hamisított vagy ilyesmi, csak felirattatta v.melyik kollégájával a kórházban, aki felírhatja :D )

2015. júl. 12. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!