Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek mi bajom lehet?...

Szerintetek mi bajom lehet? Nektek volt ilyen? Mivel kezelhetném? Fontos

Figyelt kérdés

Azt vettem észre mostanában,hogy eléggé 'szagos' vagyok ott lent és nem tudom miért.

Mielőtt feltevődne a kérdés, rendszeresen mosakszom, minden este tusolok is, ám néha van,hogy délutánra már érzek egy jellegzetes szagot ott, ami régebben nem volt. Lehet csak változott valami, hormonális szinten?

Van,hogy néha átüt a nadrágomon is, nagyon aggaszt mert félek érezné a környezetem is .Nem feltétlenül rossz az illat, és nem vizelethez hasonló, hanem kicsit savanyú illathoz hasonlít.

Általában semmivel nem jár,csak a normális folyás mellé társul, ám néha, pl ma is eléggé sok folyás jött és picit erősebb,sárgásabb színe volt.

Egyébként nem ég,nem fáj csak ezek vannak.

Kb egy hónapja figyeltem fel erre. Régebb volt,hogy két három napig nem voltunk vízközelben kiránduláson, akkor nem vettem észre hasonlót. Nemi életet élek.


A másik kérdés, mivel külföldön vagyok épp, nem igazán beszélem az itteni nyelvet, így nőgyógyásszal nem tudnék értekezni, ezért reménykedem abban,volt/van valaki hasonló helyzetben és megírná,hogy ezen mivel tudok változtatni.


Egyébként eléggé izzadós is vagyok, még így télen is,ha ez számít valamit.

Eléggé sok foghagymát eszek.

18L


2015. dec. 4. 20:53
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!