Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Télen hogyan lehet természetbe...

Télen hogyan lehet természetben pisilni?

Figyelt kérdés

Sokat szoktam túrázni, de ez sosem megy jól. Télen eleve hosszabb, vastagabb a ruhám. Nehezebben húzom le a nadrágom, esetleg van alatta egy harisnya is. Meg eleve, tartok tőle, hogy megfázom, vagy lepisilem valamim.


Mit javasoltok, hogyan pisilhetnék télen olyan helyen, ahol nincs közelben mosdó?



2015. dec. 6. 00:09
1 2
 1/12 anonim válasza:
0%
Tudom, hogy nem túl higiénikus, de hordj magadnál sok nejlon zacskót és ha úgy érzed pisilned kell, kapd elő és végezd el abba a dolgod. Szerintem így kisebb az esély arra, hogy lepisiled magad vagy megfázol.
2015. dec. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:

:D nem tudom elképzelni ezt a zacskós megoldást :D

ahhoz nem kell lehúzza a harisnyát, vagy hogy? vagy állva odahajol és úgy tartja? és ha megbillen és kiömlik az egész?


Hát nincs mese, ennek bizony neki kell vetkőzni, ember még nem volt,aki ezt legyőzte volna.


Gondolom, a katéteres megoldásnál azért jobb.


Van annak valami feelingje, mikor az ember a szabadban "szabadjára" engedi magát, és "fittyet hány a hóra" :D szó szerint.


hajrá hajrá.


sok zöldség gyümölcs, itt és most könyvek, rendberakni a hőháztartást és egyre jobb lesz. így biztos nem fázhatsz meg. immunerősítő, pl citrom-fokhagyma turmix, nézz utána a neten. ennyi idő alatt nem fázol meg, főleg, ha poénra veszed. a nagy barna medvével is könnyebben küzdesz meg, azaz hamarabb egy erős gyümölcs-zöldség diéta mellett.


és persze higiénés kézmosó.


egyébként, ilyenkor legalább nincsenek szúnyogok és csalán :D


amúgy, aki lusti lehúzni a nadrágját, az hogy megy túrázni?


vagy, kérd meg a párodat, hogy segítsen. :D

2015. dec. 6. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nejlon zacskó? :D Ez most ugye csak valami vicc...Ugyan nem írtad, de feltételezhetően lány vagy.


Egy pl:

[link]

2015. dec. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

[link]


Magam se hittem volna, hogy létezik ilyen, ha nem látom egy túrázást kedvelő kolléganőmnél.:-) Vegyél magadnak, és a segítségével állva tudsz pisilni. Vannak férfiaknak elöl gombos aláöltözékek (síeléshez), jobban jársz vele, mint a harisnyával, megkockáztatom, hogy bugyi helyett is alkalmatosabb az elöl gombos férfialsó a téli túrázáshoz.

2015. dec. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
87%

Tölcsért csinálok a kezemből :D :D :D


hát, az isten se venne rá, hogy ebbe br.nyáljak.


Azt mondom, győzd le a fagyot! Mi nők vagyunk, evvel jár a sors!


Az eszkimók hogy pisilnek?


VAgy, van egy ötim.


vigyél valami ilyen kis mobil fűzőeszközt, és próbálj amellett pisilni. nem tudom, biztos vannak ilyen kis instant tűzcsinálók vagy valami.

2015. dec. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
fűtőeszköz
2015. dec. 6. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Jó, jó, én is dobtam egy hátast, mikor megláttam, de azért hidd el, hogy hasznos lehet. Voltam úgy síelni, hogy a kesztyűmet se mertem lehúzni, olyan hideg volt, ha túrázás közben, a mínuszokban kéne félmeztelenre vetkőznöm, tuti felfáznék, hajlamos vagyok rá.

Az én munkaköröm olyan, hogy sokat vagyok úton, voltam már olyan útszéli klotyóban, hogy inkább ezt használtam volna, ha van nálam...

2015. dec. 6. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Meg/Felfázni nem fogsz, mert nem a hidegtől van. A ruhával való harc viszont valós probléma. Lehet kapni nőknek készült pisi tölcséreket, egy olyan beszerzése számodra hasznos lehet.
2015. dec. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Természetesen vicc volt. :)

Ki lenne olyan féleszű, hogy egy nejlon zacskóba pisil?:D

2015. dec. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Első voltam. :D
2015. dec. 6. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!