Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Szokások, etikett » Lányok, nők! Szoktatok kint,...

Lányok, nők! Szoktatok kint, az utcán, vagy csak természetben pisilni?

Figyelt kérdés
Engem zavar ha egy nő ezt csinálja, és barátnőm sajnos előszeretettel csinálja. Este hazafele menet árnyékosabb részeken is az utcán. Ez kicsit kiábrándít egy nőből. Ti is szoktatok efféléket csinálni?
2011. dec. 5. 14:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
48%

Nekem is elég furcsa, én sosem csináltam még ilyet. :S Kivéve amikor elmegyünk messze fel a hegyekbe túrázni, és közel s távolban sehol sincs WC. De egy átlagos helyzetben, környezetben én sosem tenném.

22/L

2011. dec. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
70%
Nekem ugyanolyan kiábrándító ha egy pasi áll oda. Én csak akkor ha nagyon kell és pl. országút melletti fás-bokros részen, erdőben (ha tudom, hogy nagyon sokáig nem jutok wc-hez)
2011. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
59%

Városban ez szerintem is igen gusztustalan, mindkét nem részéről.

Erdőben persze már velem is előfordult.

2011. dec. 5. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
én azért nem előszeretettel csinálom, de ha nagyon kell nem tehetek mást, jobb, mint szenvedni. Bár nem utcán, hanem ha pl kirándulunk az erdőben. Utcán még nem csináltam..:DD
2011. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
kedves kérdező, csak a lányok ilyen jellegű viselkedése kiábrándító vagy a ffiaknál is gázosnak tartod ugyanezt? ;)
2011. dec. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Férfiaknál még megértem, de egy nő???
2011. dec. 5. 15:27
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Férfiaknál ugyanúgy gusztustalan. A nők sem pisilnek leprát.

Én semmiképpen sem tudnék, eleve idegen helyen nem is tudok elmenni, mert annyira zavar. De egyszer már én is jártam úgy, hogy közelben-távolban semmi WC az erdő közepén, hát kénytelen voltam... Utcán biztos, hogy nem tenném meg.

2011. dec. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Nem soha, undorító amikor húgyszag van az utcán.
2011. dec. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem szoktam, szerintem undorító. Még gyerekeknél is. Pár hete egy újságosbódé háta mögé küldte az anyuka a buszállomáson kakálni a gyerekét. Két vécé is volt ott 80-100 forintért, de kb 50 lépésre, ő mégis a bódé mögé küldte. Mondanom sem kell csomó ember látta, mivel vele szemben buszmegálló volt, és épp vártunk a buszra.
2011. dec. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

"Férfiaknál még megértem, de egy nő???"

Nőknek 10-szer nagyobb a húgyhólyagjuk? Városban mindenkitől undorító. Erdőben, országút mellett ugyanaz.

2011. dec. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!