Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok, ti bejelentitek...

Lányok, ti bejelentitek otthon, amikor megvan?

Figyelt kérdés
Az a kérdésem, hogy ti el szoktátok otthon (legfőképpen anyukátoknak) mondani hogy éppen megjött? Nekem még csak párszor volt meg idáig, idáig elmondtam mindig. Ti ezt be szoktátok jelenteni, vagy az első néhány alkalom után nem mondjátok már? 14/L

2015. dec. 10. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Hát legfeljebb ha anyu megy a boltba, és elfogyott a tampinom, megkérem hogy hozzon, külön nem szoktam bejelenteni. Minek is tenném? :)
2015. dec. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sose jelentettem be, mégis minek? :D Az első néhányat sem, az elsőt mondjuk észrevette anyám a lepedőn, jobb lett volna, ha nem tudja, szegény kicsit kiakadt...
2015. dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, az első néhánynál még mondtam, hogy megnyugodjon, hogy normálisan működöm, vagy mittudomén, de mostmár lehet elhagyom...
2015. dec. 10. 22:34
 4/12 A kérdező kommentje:
Miért akadt ki? Azért, mert normális nőként működsz?:0
2015. dec. 10. 22:35
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 10 evesen jott meg ...na akkor tutira tutták😄😄de azota nem mondom el,hisz ugyis eszreveszik mivel akkor olyanszinten megkattanok h rohogve esek ki a szekbol ha valaki megszolal 😅😂😂

12/L

2015. dec. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondtam az elsőt, éppen táborban voltam. :) Néha még most is bejelentem, ha pl fürdeni mennénk, vagy olyan program lenne. Meg apának szoktam mondani, miután hisztizek egy sort, hogy mentségemre szóljon, éppen mensizek. :D Nálunk itthon a gombás fertőzéstől kezdve soha semmi nem volt tabu, anyának bármikor szólhattam, ha gond van, stb. De nem dörgöltem az orruk alá, hogy menstruálok. Csak ha okom volt rá.

19L

2015. dec. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Soha nem kötöttem senki orrára. Ha átáztam, azt persze észrevette anyám a ruháimon, de nem mondtam neki külön soha, hogy megvan.
2015. dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Azért akadt ki, mert 11 éves voltam és sajnált, hogy ilyen gyermekként megjött... Az ő idejében még nem volt általános az ilyen korai első alkalom.
2015. dec. 10. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Pedig mostanában tök általános, hogy ilyen korán jön meg az első.
2015. dec. 10. 23:25
 10/12 anonim ***** válasza:
Én nem mondom el, mert egyből levágják, hogy valami van. :D Pedig már 21 éves vagyok, csak mondjuk én iszonyatosan szenvedek. Anya már a telefonban a hangomon hallja, hogy ha görcsölök.
2015. dec. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!