Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy oldjátok meg, amikor nem...

Hogy oldjátok meg, amikor nem vagytok otthon hanem pl vendégségben, a mikulás témát?

Figyelt kérdés
Páromnál pl nem szeretek ilyenkor lenni, mert cserélni kell a cuccot. Cserélni még sose cseréltem nála, nem is tudnám hova tenni a piszkos dolgot.. a szemetesük messze van, meg nem is szeretném ha meglátnák ott az idegen betétet, tudnák, hogy én voltam. Na meg a jellegzetes szagok sem kellemesek, áhh. Nem egy-két órára megyek hozzá, hanem több..
2015. okt. 14. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Kimegyek a wc-re, a betétet a zsebembe rakom, vagy viszem a táskámat is. Kicserélem, aztán kuka. A betétnek van kis tasakja, amibe bele tudod tenni, szóval szerintem nem gáz.

Főleg, ha nem vendégség, tehát nem valami ünnepség. Hanem csak átmegyek egy ismerősömhöz, akkor simán szólok is, hogy van-e a wc-ben szemetes, vagy hova dobjam.

Szerintem ebben semmi ciki nincs.

Nyilván a párod anyukája is menstruál. Nem olyan nagy dolog ez.

2015. okt. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy természetes dolog, meg a párom is megértő. Sőt, még ajánlani is szokott dolgokat, amik enyhithetik a fájdalmat (természetes módok, ő is ezekhez fordul ha valami baja van). De akkor sem tudok laza lenni amikor ilyenkor nála vagyok, túl macerás, piszkosnak, büdösnek érzem magam. Pukizni előbb merek előtte, mint betétet cserélni a fürdőjében :D
2015. okt. 14. 11:54
 3/15 anonim ***** válasza:
Mosakodj meg, használj nedves törlőkendőt, akkor nem leszel büdös sem.
2015. okt. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Engem épp ezért nem lehetne kirobbantani sem itthonról, ha menstruálok. Munkába nyilván járok, de ott minden van.
2015. okt. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Összehajtom, és becsomagolom wv papírba, úgy viszem ki a szemetesbe, ha nincs a WC-ben kis szemetes.
2015. okt. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
16%
Tampon... azt a wc-n is le lehet húzni, a papírját meg simán kidobhatod a kukába, vagy tedd be a zsebedbe.
2015. okt. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%

Hülyegyerek a tampont NEM szabad, sőt TILOS lehúzni a WC-n!!! Akkorára megszívja magát, hogy frankó dugulást okoz...


Kérdező, én erre tök jó stratégiát fejlesztettem ki. Gyakran alszom barátomnál. Náluk a WC-ben nincs szemetes. Tampont használok, alatta csak egy kis tisztasági van. Kiveszem a használt tampont, betekerem 3 kocka WC papírba. Ezt beleteszem egy 10-es csomag papírzsepi üres tasakjába, majd kibontom az új tampont, a csomagolását szintén a kis fóliatasakba dobom, az új tampont felteszem. A kis tasakokon ugye van egy ragacsos fül. Ezt beragasztom, így nem jön ki belőle szag, és nem látszik a vér. Beleteszem a zsebembe, amíg kezet mosok, valamint kijövök a mosdóból, utána a barátom szobájában lévő szemetesbe dobom (vagy a konyhába, de ha otthon van a család, inkább barátom szobájának szemetesébe). Nálam nem okoz gondot a csere, mert már hozzászoktam, hogy az ember rá van kényszerítve. Nem csinálok belőle problémát.

19L

2015. okt. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
29%
Valogasd meg a szavaidat kedves előző... ! A kulturált vélemény cserét mar tudni kellene 19 évesen. A tampon pedig nem okoz dugulast egy normal wcben.
2015. okt. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
60%
Akkor sem dobjuk WCbe... Arra van a szemetes. Érdekes, a legtöbb helyen ki van írva a mosdókba, hogy tampont, stb ne dobjanak a WCbe. Az ilyen ostobák miatt írják ki, mint te.
2015. okt. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
20%
Nem akar ez neked menni...KUlTURALT vélemény csere! Bármilyen hihetetlen, de más is tud olvasni! Egy nyilvános wc mas. Ott megfordul egymás utan tobb szaz no, akik sokszor a wct le sem huzzak. Így valóban eldugul. Ha otthon lehuzol egyet, nem dugul el.
2015. okt. 15. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!