Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Rövidült a ciklusom. Mitől lehet?

Rövidült a ciklusom. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
40 éves vagyok, sose volt hosszú ciklusom, általában 25-26 naposak voltak (elvétve egy hosszabb, vagy rövidebb). Most új párkapcsolatom van, és a védekezés miatt újra figyelni kezdtem a ciklusaim, és azt vettem észre, hogy 23-24 napra rövidült. Mi lehet az oka vajon?
2015. dec. 10. 22:51
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és ovulációm van elvileg, múlt hónapban csináltam LH-tesztet és pontosan abban az időpontban volt pozitív, amikorra a netes menzesznaptár tette az ovulációt.
2015. dec. 10. 22:53
 2/3 anonim ***** válasza:

Néhány napnak semmi jelentősége nincs.

Rövidült, amiért változik a hajad a színe, a testmagasságod, testsúlyod, bőröd, erőnléted, stb. is.

2015. dec. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Magam is erre jutottam végül, ahogy utánaolvastam. Illetve találtam olyat, hogy néhány évvel a klimax előtt már lehetnek kisebb változások a ciklusban (ami még nem klimax, csak jelzi a közeledtét).

Ez olyan, mint amikor legutóbb az optomerista szólt, hogy készüljek fel, hogy 5 éven belül olvasószemüvegre lesz szükségem. Mert még nem romlott a látásom, de ő már látja az előjelét a szememben.

Szóval ilyesmi lehet a ciklus változása is nálam szerintem... Fel kell készülni lassan az "öregedésre". :)

2015. dec. 11. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!