Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet azért állt le a ciklusom...

Lehet azért állt le a ciklusom mert lefogytam? 175cm és 52-53 kg vagyok

Figyelt kérdés
Sziasztok 2 hónapja nem jött meg orvoshoz menni nem szeretnék még sosem voltam félek görcsök minden megvolt de nemjött meg tényleg ennyire kórosan sovány vagyok? pedig nemvagyok anorexiás meg semmi
2015. dec. 9. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen lehet.

És kórosan sovány vagy. Nagyon-nagyon!

Én is pont 175 cm vagyok, 60 kiló és még én is túl sovány vagyok. Nekem olyan 62-63 kg a jó súlyom, amivel jól is érzem magam, és normálisan is nézek ki, csak most fogytam kicsit.

2015. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pedig nem árt, ha megnéz. Egyébként én 170 vagyok, és 45 kiló voltam régen, sokszor késett a menzeszem, amióta sikerült 53 kilóra feljönnöm, azóta rendszeres lett. Lehet köze a súlyhoz, én pl azt hallottam, hogy átlagban 45 kiló alatt meg sem jön, de ez ugye függ a magasságtól is. Egy menzesz viszont kimaradhat azért is, ha nincs peteérésed az adott hónapban, de ha ez több, mint 2 hónapig elhúzódik, nem árt kivizsgálni. Baba kizárva?
2015. dec. 9. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

IGEN!!!!!!!!

Régen velem is ugyanaz történt. Orvoshoz nem kell menned, csak próbálj meg felszedni néhány kilót.

2015. dec. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm nem a baba kizárva nemvoltam még fiuval
2015. dec. 9. 15:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!